Wpis z mikrobloga

Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodniej Polsce, tyranie u Janusza po 10-12 godzin na dobe, wszystkie dziewczyny uciekły z tej dziury - perspektyw na zwiazek brak.. Zresztą jaki związek z tym wyglądem ? Przegrana na loterii genetycznej, krzywe zęby (dobrze że w miare zdrowe) zakola, niski wzrost i sylwetka skinny-fat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas się oswajać ze sznurem
#przegryw #polskiedomy #gownowpis #gorzkiezale
emulegator - Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodni...

źródło: comment_1652770803I0pnHKtg38e4egAJQUUetZ.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@enzojabol: to codzienność na tym tagu. Sam kiedys bylem przegrywem(problemy z wygladem, samoocena, ojciec alkoholik, skrajna bieda, gnebienie w domu i w szkole i pare innych).
Jakbym trafił wtedy na tag przegryw to prawdopodobnie zostalbym na tym dnie do dzisiaj, bo to ściąga na dno.
Wtedy podjąłem decyzje taka jak dałem w poradzie dla opa. Rzucilem januszex, dostalem sie do vw, szarpałem czasami nawet na dwa etaty(drugi na czarno przy pozbruku). Efekt? Dzisiaj mam normalne zycie. Kupilem mieszkanie, mam dziewczyne, nie mam kontaktu z toksycznymi ludzmi, zainwestowalem w wyglad sporo kasy przez to wygladam lepiej i czuje sie lepiej.
Bylo łatwo? Oczywiscie, ze nie.
Bylo warto? Oczywiście, ze tak.
Czesto dajac rady slyszalem, ze marnowanie zycia na prace, lepiej neetowac. Hehe idz pobiegaj. Niewolnik pracodawcy, tobie zycie sie ułożyło bo masz
  • Odpowiedz
@Tigermass: Ale za kilka dni wrzuci pewnie kolejny wpis w którym się na wszystko będzie żalił żeby plusów nałapać, inne przegrywy go po pleckach poklepią i tak się ta ich karuzela #!$%@? będzie kręcić.

PS gratuluje samozaparcia i wytrwałości w dążeniu do celu i pokazaniu ze jednak „da się”
  • Odpowiedz