Wpis z mikrobloga

Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodniej Polsce, tyranie u Janusza po 10-12 godzin na dobe, wszystkie dziewczyny uciekły z tej dziury - perspektyw na zwiazek brak.. Zresztą jaki związek z tym wyglądem ? Przegrana na loterii genetycznej, krzywe zęby (dobrze że w miare zdrowe) zakola, niski wzrost i sylwetka skinny-fat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas się oswajać ze sznurem
#przegryw #polskiedomy #gownowpis #gorzkiezale
emulegator - Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodni...

źródło: comment_1652770803I0pnHKtg38e4egAJQUUetZ.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa:

Jeżeli tak prowadziłeś dawniej te swoje "dyskusje" to nic dziwnego, że nikogo nie przekonałeś. Nie stosujesz żadnych argumentów, jedynie trzymasz się kurczowo swojego światopoglądu będąc ślepym na fakty. Logicznych tez również nie potrafisz odeprzeć, a jedynie je wyśmiewasz, co nie zbyt dobrze o tobie świadczy.

Człowieku, lecz się. Masz jakieś #!$%@? urojenia xD nie dziwię się, że jesteś
  • Odpowiedz
@Tessadija: Nawet już nie czytam twoich wysrywów bo nie mają kompletnie sensu. Rozumiem że jako przegryw masz dużo czasu na pisanie takich wysrywów, urojeń i dopowiedzeń na mój temat ale to nie ma sensu, porób w tym czasie coś innego.

Jesteś identyczny jak reszta załogi z tagu #przegryw chociaż reszta potrafiła przynajmniej czytać i nie miała aż takich urojeń jak ty xD
  • Odpowiedz
@Tessadija: Serio, nie chce mi się kłócić z kimś kto żyje w jakimś swoim wymyślonym świecie, z kimś do kogo nie trafia nic, z kimś kto musi sobie na poczekaniu wymyślać jakieś cechy i mi je przypisywać żeby było co napisać.

Weź wyłącz komputer i wyjdź do ludzi. Widzę że mocno ci siadło na łeb a wcale nie chciałem cię denerwować
  • Odpowiedz
@Tessadija: O, no tak xD zapomniałem o opcji z memami, inni też to robili. Jak już nie wiedzieli co pisać to wstawiali właśnie takie typowe memy od przegrywów xD Niesamowite, może wy wszyscy jesteście jakimś #!$%@? botem? Działacie jakimś algorytmem? xD Napisz jeszcze, że przegrywy są łagodne i nikogo nigdy nie obrażają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wyszywasz inny dookoła


ayyy ale to twój komentarz został skasowany
  • Odpowiedz