Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 79
282 853 + 106 = 282 959

Tak sobie zaplanowałem trasę że powrót cała droga #wmordewind ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba rekord jeśli chodzi o odległość, objechane na 2 bananach, 2 bidony 0.5l (izotonik + woda) w trasie dokupiona kawa, lodzik i butelka 0.5l wody.. no i to było trochę za mało pod koniec czułem że odcina moc.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1652720551M7YEYM6iVtkf8ERkSEH0Pg.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k3lt: Odnośnie żarcia to czasem lubię sobie zrobić taki test żeby właśnie pojechać w okolice 100km i przy każdym podejściu coraz mnie ze sobą biorę.
Co do zdjęć to doceniam. Ja zawsze olewam focenie bo nie lubię się przerwami z rytmu wybijać :(
@michu13: Tak to ten, fajny jest w sumie na nic nie narzekam chociaż dziury w przełożeniach dość spore ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się zamierzasz ścigać to może się nie spodobać, a tak poza tym Claris daje radę. Geometria trochę usportowiona Four Corners to to nie jest, dobrze jakbyś się mógł przymierzyć na zdjęciach może nie wygląda ale ta rama jest dość długa i jeszcze mostek 120
Ambona z miejscem do spania. Rewelacja. ()


@the_red: dla pana myśliwego to, nie dla polaka robaka cebulaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
u mnie też są takie, niektóre nawet obite od środka dywanem xDD ale na wszystkich tabliczka, że własność koła łowieckiego takiego, a takiego, wstęp wzbroniony
@czupek: Patrz odpowiedź wyżej, w skrócie daje radę ale napęd tyłka nie urywa i pozycja może nie każdemu przypasuje. Może jeszcze dodam że ma zaskakująco fajne opony jak na tą półkę cenową (kiedyś 3190 teraz nie wiem ile kosztuje)
@k3lt: Jak dla mnie to i tak trochę jedzenia zabrałeś ze sobą. Mi zeszło 0.7l + dwa batoniki na identyczny dystans i 2 x takie przewyższenia. Powinienem pić i jeść więcej, ale jakoś mi nie wychodzi ()
Ale i tak to już postęp, dawniej potrafiłem robić podobne dystanse na półlitrowym bidonie, a i tak wrócić z połową zawartości...