Wpis z mikrobloga

@open_or_die: Ja nigdzie nie mówię, że to jest lepsze rozwiązanie tylko tak to sobie Apple wymyśliło, że przesuwasz ekran i obawiam się że w tej sytuacji przesunięcie prawo-lewo nie jest wykonalne, bo nie byliby w stanie tego zobrazować. Podejrzewam że na andku taki gest jest równoznaczny z "narysowaniem" kreski/strzałki od prawej do lewej, co już ma jak najbardziej sens, tak jak wspomniane działanie scrolla/trackpada a przewijanie ekranu dotykowego.
@open_or_die: Wiem o tym aż za dobrze, bo siedzę na OSX/macOS od jakichś 10 lat i odkąd pamiętam są tam babole o których doskonale wiedzą bo mnóstwo ludzi im je zgłaszało, a do dzisiaj ich nie poprawili, najczęściej to pozostałości po starych funkcjach czy aplikacjach które zniknęły wraz z aktualizacjami. Zresztą w iOSie też nader często nowa wersja systemu sprawia że funkcje które dotychczas działały świetnie nagle sprawiają problemy.
Natomiast nie
Da się dwa monitory skonfigurować z tym? Ziomki z roboty ogólnie psioczą na maci tylko mają chyba 2019, czy 2020 wersje. No i niestety mówili, że maksymalnie zamulają. Ja mam za dwa miesiące wymianę sprzętu i rozważam mbp m1, ale dla mnie dwa monitory to jest absolutne minimum.