Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ascend: Dowieść co najwyżej błędu w którym żyje przegryw, a intencje są czysto pomocowe, trochę z perspektywy człowieka którego martwi i drażni jak inni marnują swoje życie - mam swoje lata, wiem że wspomniane życie jest krótkie, cenne i piękne - trzeba tylko ruszyć dupę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ascend: Ja nie twierdzę że wszyscy są urodziwi. Mnie tylko fascynuje (negatywnie) I przeraża bełkot przegrywów, manipulacja jakiej się na sobie dopuszczają oraz jakiej się poddają. Dorobiłem się w życiu domu, rozwiodłam się i go nie mam, sytuacja jest #!$%@? ale dopnę swego i kiedyś znów wybuduje dom. Bo chce, bo wiem że to możliwe. Mam ryj jak kartofel, bęben, glowe w rozmiarze który powoduje że kask na motor musiałem zamawiać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olaf_wolominski: Ty szukasz modelki klasy A czy kobiety która Cię pokocha? Gatunek ludzki robi ewolucję w trąbę od tysięcy lat. Według ewolucji najgrubszy swiniak w stadzie zbierałby najlepsze samice - nie te chude i zgrabne tylko takie z tyłkami/biodrami do rodzenia. W jakim ty świecie żyjesz....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zero_dwa: Mem ma tutaj coś usprawiedliwić? Przekonać mnie? Ja się mogę orać bo nie bronie twierdzy swojego przekonania - Ja nie głoszę teorii usprawiedliwiającej wszystko a tylko staram się oczy niektórym otworzyć - nie wciskam ci foliarskich bredni, nie przekonuje do jednego słusznego- ciągnę Cię tylko z Twojego tunelu osobowości, co zobaczysz po wyjściu- nie moja sprawa
@VENOCode:
"Oczywiście pod warunkiem odpowiedzialności za utrzymanie potomstwa. Tak to działa. Życie to nie bajka(...)"
Każesz mu zostać betabankomatem i dopiero wtedy pozwalasz mu na rozwój osobisty? Nazywacie tag "religią i wyznaniem" a brakuje w twojej wypowiedzi wyłącznie wątku że powinien pójść na terapię.
"Dopiero jak zdobędziesz, zaruchasz, zapłodnisz, możesz skupić się na sobie."
Dosłownie piszesz dobremu chłopakowi z tagu takie brednie byleby tylko wasze normickie poczucie spójności matrixa nie zostało
@Afropolon: > Dorobiłem się w życiu domu, rozwiodłam się i go nie mam, sytuacja jest #!$%@? ale dopnę swego i kiedyś znów wybuduje dom. Bo chce, bo wiem że to możliwe. Mam ryj jak kartofel, bęben, glowe w rozmiarze który powoduje że kask na motor musiałem zamawiać u producenta a czapki że sklepów to ja mogę jak jarmulke nosić... Mam wadę serca ale pół maraton zrobiłem, Dorobiłem się absolutnie sam, nic
@VENOCode:


"Ale na własne życzenie."

Cóż za ignorancja.. Cierpienie nie jest "na własne życzenie" a wszystkie zachowania danej osoby są zdeterminowane przez jej organizm oraz otoczenie, które na niego wpływa.

Frazesy takie jak "lenistwo" czy "brak chęci" w rzeczywistości opisują co najwyżej problematyczne funkcjonowanie czyjegoś mózgu, o którym w żadnym wypadku nie można powiedzeć, że jest "na własne życzenie".

Napisałem "co najwyżej", bo nawet nie jest powiedziane, że osoba używająca tych