Wpis z mikrobloga

@VENOCode: dziewczyna wiąże się z porzuceniem piwnicy, drastycznym rozwojem w komunikacji, uspołecznieniem itp. Przerabiałem na sobie, dość nieprzyjemne na początku. Osoby bojące się zmian mogą nie mieć wystarczająco motywacji.
Nostalgłem a little. Pykałem sobie długimi godzinami w gierki, szkalowaliśmy papieża, reuploadowaliśmy filmiki z Michałem Tuziakiem, rajdowaliśmy pisowskie fanpejdże w peaku ich popularności. Ta zje*ana samotność jednak zżerała. Potem pojawiła się kobita i trzeba było wszystko porzucić, znaleźć robotę, bo Pan Bóg
  • Odpowiedz
@zero_dwa: Przejrzałem twój profil. Masz w sobie energię. Jeśli chcesz kobietę, to musisz przekierować tą energię w innym kierunku niż anime. Niestety, jeśli chce się jechać na wózku ewolucji genetycznej trzeba iść na ustępstwo względem samic, i się dostosować to ich "wymogów:. Dopiero jak zdobędziesz, zaruchasz, zapłodnisz, możesz skupić się na sobie. Oczywiście pod warunkiem odpowiedzialności za utrzymanie potomstwa. Tak to działa. Życie to nie bajka, lecz proces ewolucyjny. I niestety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VENOCode: Ruszam temat co 2 tygodnie, w podobnym tonie...z podobnym skutkiem. Odpuść- #przegryw to religia którą wyznają bo chcą. Daje im wymówkę. Tak samo jak wzrost czy zakola. Na nic pisanie o 'Barneju' któremu zakola wywaliło tak że jest łysy, ma 150cm wzrostu (serio) i rucha tak że na bro się z nim trudno ustawić.
Na nic rady odnośnie pracy, mieszkania z rodzicami, i inne. Chcącemu nie dzieje się krzywda a
Afropolon - @VENOCode: Ruszam temat co 2 tygodnie, w podobnym tonie...z podobnym skut...

źródło: comment_1652700482C5VEFTpngdBVWuUUXhzPCA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoHejCoTam: Każda amatora znajdzie sobie potwora. Co do zdrowia psychicznego temat jeszcze ciekawszy - przecież ulubionym sportem #przegryw jest hejt na terapie. Część lubi coś tam łykać i na tym się kończy. Ot kolejna wymówka.

Zostają - bieda, wieś, brak wykształcenia - czyli znowu kwestia ruszenia dupy - na kasie w biedzie w większym mieści zarobi się więcej niż w januszeksie, można nająć pokuj (co prawda za 1/4 pensji takiej ale
  • Odpowiedz