Wpis z mikrobloga

@Wypopkowicz: Ja do samej Chanel i Slo-mo nic nie mam, taka średniawka dobrze wykonana na scenie. Ale coś mi tu śmierdzi...Jurorzy czasami takie lambadziary równają z ziemią a czasami dają na sam czubek tabeli, chociaż nie uważam, żeby Chanel była w czymś lepsza od Eleny Tsagrinou, Albiny czy Efendi. Wg mnie, taki był plan, żeby w tym roku trochę udobruchać UK i Hiszpanię, żeby nie były wiecznie w tyle. Jak dyrektorki
@Wypopkowicz: w teorii jurorzy powinni najpierw oceniać: piosenkę (kompozycję, warstwę liryczną, oryginalność itp.), w drugiej kolejności wykonanie wokalne (czystość wykonania, możliwości wokalnie wykonawcy), a na samym końcu widowisko (prezentacja piosenki). W przypadku Hiszpanii zaczęli dosłownie od dupy strony i wyszło jak wyszło. (°° ech, szkoda gadać.
Ale coś mi tu śmierdzi..


@holka-kofolka: Sam wybór Chanel też wywołał sporą inbę w Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po finale pojawiły się zarzuty o faworyzowanie zwyciężczyni, Chanel. Jedna z członków krajowego jury, Miryam Benedited, wcześniej pracowała z Chanel jako choreograf, co doprowadziło do zarzutów o kumoterstwo, ponieważ Chanel otrzymała maksymalną liczbę punktów od jury[8]. Ponadto hiszpańscy widzowie wyrazili frustrację formatem głosowania, gdy ujawniono, że Tanxugueiras, galicyjska
@Wypopkowicz: to niech wybierają samych facetów z brodą i gejów, nie będzie pretensji, że babka przez kręcenie tyłkiem zajęła wysokie miejsce. Ludziom czasem się serio nie dogodzi, bo tak źle i tak niedobrze. Występ był na tyle dobry, że był górze tabeli
ja nie wiem czy to tylko na wykopie taka mentalność czy już w całym narodzie polskim, że jak nie na jury z Ukry to narzekacie na babkę z tyłkiem