Wpis z mikrobloga

Rozumiem że większość osób jest z tym pogodzona, ale #!$%@? czasami aż trudno uwierzyć, naprawdę brzydka kobieta #!$%@? full make-up i staje się ruchable, a brzydkie chłopy to mają #!$%@? w sumie bo jak zrobią makijaż to jeszcze #!$%@? wyłapać mogą XD Budzisz się rano obok takiej co zmyła makijaż i myślisz sobie wtf xD
#famemma
Pobierz
źródło: comment_1652487352ldVANMTWFbzyABpJ5sGfDJ.jpg
  • 43
@Misticmac: nigdzie napisałem że ona jest brzydka, stwierdziłem jedynie że brzydka kobieta może zrobić się ładna za sprawą make-up'u, to jak wygląda na zdjęciu po prawej to kwestia gustu - dla mnie odpychająco, komuś innemu może się podobać, we wpisie chodzi bardziej o to jaką metamorfozę serwuje make-up ;p
@krystian-stepaniak: @pilnapotrzeba: @krystian-stepaniak:

Przestańcie wierzyć w te babcine wymysły. Od odkrytych kostek nie dostaje się reumatyzmu, od stania w przeciągu nie zachodzi w ciążę, dzieci nie wkłada się do piekarnika żeby wyzdrowiały a dobry jakościowo makijaż (a od jakiegoś czasu już niemal każdy) nie niszczy cery.

Jest dokładnie odwrotnie. Obecnie środki do makijażu mają w sobie składniki dbające o cerę. Filtry promieniowania słonecznego, kremy nawilżające, substancje odżywcze i tym