Wpis z mikrobloga

@Misticmac: nigdzie napisałem że ona jest brzydka, stwierdziłem jedynie że brzydka kobieta może zrobić się ładna za sprawą make-up'u, to jak wygląda na zdjęciu po prawej to kwestia gustu - dla mnie odpychająco, komuś innemu może się podobać, we wpisie chodzi bardziej o to jaką metamorfozę serwuje make-up ;p
  • Odpowiedz
@pilnapotrzeba: Dawno nie widziałem takiego kontrastu, przecież ona w makijażu to ~9,5 a bez makijażu wygląda jak przygłup, jakaś totalnie aseksualna dla mnie. Nieprawdopodobne jak makijaż oczu zmienia wygląd twarzy...
  • Odpowiedz
@pilnapotrzeba: #!$%@? w ten makijaż.

Problemem jest to, ze to urywek z filmu bez dobrego światła.

Daj mi dobre światło, średni aparat i portretowe zdjęcie dostaniesz zajebiste
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: @pilnapotrzeba: @krystian-stepaniak:

Przestańcie wierzyć w te babcine wymysły. Od odkrytych kostek nie dostaje się reumatyzmu, od stania w przeciągu nie zachodzi w ciążę, dzieci nie wkłada się do piekarnika żeby wyzdrowiały a dobry jakościowo makijaż (a od jakiegoś czasu już niemal każdy) nie niszczy cery.

Jest dokładnie odwrotnie. Obecnie środki do makijażu mają w sobie składniki dbające o cerę. Filtry promieniowania słonecznego, kremy nawilżające, substancje odżywcze i tym
  • Odpowiedz
@nukey: Wiesz, widziałem troche kobiet bez makijażu i fagata nie jest bardzo ładna, a może nawet i ładna. Natomiast nigdy bym nie powiedział, zs jest brzydka. Brzydka to jest kociołek, albo linkieiwcz
  • Odpowiedz
@Misticmac: ale kociołek i linkiewicz jakąś mniej więcej formę i postawę prezentuja szczególnie ta druga, a szmatławiec chodzi nawet jak #!$%@? flegma i każdy jej ruch przyprawia normalnego widza o dreszcze XD
  • Odpowiedz