Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: jako uzytkownik garmina moge ci napisac tyle ze napewno sie poprawil zapis snu, poprzedni zegarek fr935 mial problemy z rozpoznaniem kiedy spie, jak spalem w nietypowych godzinach np w dzien, aktualny enduro nie ma z tym problemu, mimo ze mam godziny snu wyznaczone od 23-5, to jak ide spac o 12 w południe to zegarek bez problemu to widzi, jednak co do wyznaczania faz snu to raczej XD.
@mlody_czyzyk23: Zegar ma przekłamanie ok 20% względem profesjonalnego pomiaru aktywności mózgu. Mój Garmin np. jeszcze nigdy nie złapał u mnie snu głebokiego.

Ale z drugiej strony idealnie mnie przyłapuje, jeżeli piję, jestem zestresowany, za dużo jarałem fajek, albo jestem nie nawodniony, więc coś jest w tym pomiarze, że masz założonego strażnika na siebie.
@mlody_czyzyk23: miałem polara vantage m, teraz garmina 745 i zdecydowanie polar ma lepsze algorytmy dot. snu i tych wszystkich innych rzeczy.

Ale lepsze, nie idealne, więc to nie jest jakaś rzecz w którą trzeba ślepo wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)