Wpis z mikrobloga

Uwaga #rakcontent

Rozmawiałem z zatwardziałym orkami. Są święcie przekonani, że Polska planuje zdobywać Lwów (co według nich zapowiedział Andrzej Duda i o czym mówiono w TVP). Gdy udowodniłem im ponad wszelką wątpliwość, że materiał który mi pokazali jest zmanipulowany, to powiedzieli, że faktycznie, ale jeśli został zmanipulowany to ich telewizja musiała mieć ważny powód, żeby to zrobić i choć dowody są fałszywe to teza jest prawdziwa…

Wypowiedzi Dudy o tym, że Ukraińcy to bratni naród, porównują do wypowiedzi Putina, który powiedział tak samo. Uważają, że to niepodważalny dowód na to, że Polska chce „wyzwalać” Ukrainę od zachodu. Sądzą, że Polska wyzwoli Ukraińców gorzej niż Rosja, bo Polska sama jest zniewolona przez zachód, więc będzie „rozsiewać” zniewolenie na wschód.

Uważają że Polacy są uciemiężeni przez NATO i proamerykańskich nazistów wypadałoby ich „wyzwolić”. Twierdzą, że Polska powinna być w strefie wpływów Rosji, co jest uwarunkowane historycznie i że obowiązkiem trzeźwo myślącego obywatela RP jest zaakceptowanie tego. W przeciwnym wypadku należy podjąć odpowiednie kroki, aby daną jednostkę „zdenazyfikować”.

Nieścisłości i brak logiki to istota ich wypowiedzi.

#wojna #rosja #ukraina
  • 4
@speed_i Też znam ruska co z nim grałem w MMO swojego czasu ale jak mu odcięli sposób płatności za abonament to przestał i teraz powiela te bzdury co wygadują w ich mediach. Że Polska planuje przejąć Zachodnią Ukrainę, że Duda to nazista i jakiegoś Banderowca miał w rodzinie, że nas też trzeba przez to "denazyfikować". Ogółem odleciał po całości to mu powiedziałem, że jak tak bardzo to wszystko popiera to niech zaciągnie