Wpis z mikrobloga

@stanleymorison: Oczywiście - jest masa badań co to pokazuje: Jeżeli wyłączymy czynniki niepłciowe (ugodowość, asertywność, nadgodziny, lata pracy, wymiar godzinowy w pracy i kilka innych) to nie ma praktycznie żadnej różnicy. Ale yolo, kobiety zarabiają mniej, ale facet co zarabia mniej od swojej kobiety to leń itp itd.

Spotkać kogoś kto widzi te rzeczy i nie wrzeszczy o patriarchacie to rzadkość.
  • Odpowiedz
@JolajnaLola: mój lekarz daje, no mogłabym mu powiedzieć, że okres mam i mnie brzuch boli, on niech sb wpisuje co chce XD na ból też przecież można dostać l4. Zawsze też pozostaje kwestia urlopu na żądanie.
  • Odpowiedz
jak ktoś ma kaszojada to też nie mój problem, a dwa dni dostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JolajnaLola: ma być wkrótce 5 dni zamiast dwóch, ale bezpłatne XDDDDD
nagle się okaże, że gówniaki wcale nie potrzebują opieki coś czuję
  • Odpowiedz
@Kressska: nic skomplikowanego. Urlop jest do odpoczynku. Nie od bycia odciętym od życia. Menstruacyjny moim zdaniem może być akceptowalny np bezpłatny. Jakoś prywatne firmy same to wprowadzają i kobieta sama decyduje czy może pracować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Credek: wnoszę petycję o 3 dni wolnego w miesiącu dla facetów na maraton masturbacji.

Kobiety muszą zrozumieć jak silny popęd mają faceci i jak bardzo wpływa to na ich życie. Te 3 dni dla facetów będą z korzyścią dla całego społeczeństwa, zmniejszy się liczba niewyżytych facetów, co będzie korzyścią dla kobiet.
  • Odpowiedz