Wpis z mikrobloga

czynniki niepłciowe (ugodowość, asertywność


@Urajah: I tu się nie zgodzę, bo więcej kobiet jest uległych, niż mężczyzn. Role płciowe z patriarchatu to ustalają właśnie. Nam się nie pozwala takimi być, wyzywani jesteśmy, a kobiety czasem wręcz są nagradzane za uległość, bo to "szara myszka".

Nie odpisałbym ci gdybyś nie napisał o patriarchacie i tego jęczenia jak to nikt go nie rozumie. Poza tym zmień kolor na niebieski i nie udawaj
  • Odpowiedz
Jak cie boli brzuch, to bierzesz L4 na ból brzucha.

Nikt nie daje jednego dnia l4

Oczywiście, że dostaniesz L4 na jeden dzień jak poprosisz. Szukasz problemów na siłę.


@Malkof: żaden lekarz mi nie chciał dać l4 na okres, bo nie ma takiej jednostki chorobowej!
  • Odpowiedz
@JolajnaLola: To tylko kolejny z absurdalnych przywilejów, obok niekończących się macierzyńskich i innych bzdur, przez które na kobiecie jako szef można polegać dużo mniej, niż na facecie. Sam mam firmę i nigdy nie zatrudnię w niej żadnej kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Malkof: ja wiem, że różnie się odczuwa. U mnie to nie był tylko ból brzucha, tylko byłam cała biała, spocona, z biegunką i bólem wszystkich mięśni. Nawet kiedyś karetkę wzywali. Niech zrobią oddzielną kategorię na L4 i nikt nie będzie się srał. A tak od lekarza słyszę, że to moja uroda xD już pracodawca jak mnie widzi, to mi każe #!$%@?ć do domu jak mnie widzi xD
  • Odpowiedz
@kociooka: samotność dotyczy 70% mężcznyzn. I nie, nie wyjeżdżaj mi że kobiet boli brzuch raz na miesiąc, bo samotność wśród męzcznyzn to codzienność. Kobiety są uprzywilejowane przez bycie niańczonymi od dzieciństwa do śmierci, podczas gdy mężczyźni są zostawieni sami sobie i każdy ma ich w dupie. Zauważyłem że kobiety nie rozumieją na czym polega samotność. Wyobrażenie sobie, że ktoś nie dostał powiadomienia od nikogo od kilkunastu miesięcy wymyka się waszemu
L.....e - @kociooka: samotność dotyczy 70% mężcznyzn. I nie, nie wyjeżdżaj mi że kobi...

źródło: comment_1652472347FCLqG7srv2ZcAO0Z3KdjRz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Credek: załóżmy teoretycznie - prowadzisz mała firmę i zatrudniasz 50/50 kobiety i mężczyźni, nagle się okazuje że przez urlop menstruacyjny przeciętna kobieta wykonuje jakieś 70-75% normy faceta miesięcznie - przecież to jest samozaoranie kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo taki przedsiębiorca sobie przekalkuluje, że po co zatrudniać kobietę, jak w tej samej "cenie" ma faceta, który pracuje dłużej i wydajniej. A co dopiero jak masz kilkadziesiąt
  • Odpowiedz