Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Promilus: czy hulajnoga musi mieć sprawny prędkościomierz? Czy przyrządy do pomiaru prędkości są przystosowane do mierzenia prędkości człowieka na hulajnodze? Jego szerokość to ile? 60 cm?
  • Odpowiedz
Nie ma to jak stworzyć problem i go później bohatersko rozwiązywać.

Socjalizm lubi to.

Miłego dnia


@velmar: "Nie wiem czy jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, nie umiem przewidzieć konsekwencji najprostszego wypadku, winny jest socjalizm który tworzy problemy".
  • Odpowiedz
@velmar A hamowałeś kiedyś awaryjnie hulajnogą przy prędkości 30km/h? Wpadłeś kiedyś hulajnogą w poślizg i ją wyprowadziłeś? Co za idiotyczna obrona buraka bez zachowań społecznych czy wyobraźni. Sam doświadczyłem czym jest zjazd z asfaltu na kostkę brukową, kumpel wpadł tym małym kółeczkiem w niewidoczną dziurę na ścieżce rowerowej i noga złożyła się nie w tą stronę ale oczywiście nie ma nic złego w hulajnogach XD

Owszem, rowery i samochody są lepsze, bo
  • Odpowiedz
@velmar: jesteś jak taki npc, rzucasz takie oklepane populistyczne frazesy i cyk zaorane xD stwierdzam za dużo słuchania Korwina gdy Twój mózg jeszcze się kształtował.
  • Odpowiedz
@zadrawoku:

Cieszę się, że zostałem zaorany argumentami przez postępowego lewaka.
Szkoda, że zapomniałeś napisać te argumenty, ale za to lania wody było w opór.

@SkorpionX:

Dlaczego ciebie obchodzi sposób, w jaki ktoś chce umrzeć?
Uważasz, że wiesz lepiej?
Ja bym np nigdy na takiej hulajnodze tyle nie pojechał, ale nie daje mi to prawa do zabraniania tego komuś.
Co tobie daje takie prawo?

Socjaliści zawsze wszystko wiedzą lepiej.
Oczywiście tylko
  • Odpowiedz
@Promilus: #!$%@?ąc od prawa, to trochę zazdroszczę odwagi. Znając polskich kierowców i kulturę na drodze to ja bałbym się jechać 50km/h hulajnogą. Przy takiej prędkości zderzenie albo wypadek to raczej śmierć, albo kalectwo.
Raczej nie obawiałbym się swojego błędu, ale jakiegoś idioty.
  • Odpowiedz
Dlaczego ciebie obchodzi sposób, w jaki ktoś chce umrzeć?

Uważasz, że wiesz lepiej?

Ja bym np nigdy na takiej hulajnodze tyle nie pojechał, ale nie daje mi to prawa do zabraniania tego komuś.

Co tobie daje takie prawo?


Umieraj sobie jak chcesz. Nie zabij nikogo postronnego.

Socjaliści zawsze wszystko wiedzą lepiej.


I wszystko jasne, z kim mamy do czynienia ( ͡º ͜ʖ͡º)

@velmar
  • Odpowiedz
@velmar A to teraz żeś rozmowę zakończył, nie pozbieram się z tego ( ͡º ͜ʖ͡º) Profesurę z czytanek masz czy jak? XD Mogę Ci tak samo odpowiedzieć, idź zobacz czy Ci szlaczków Pani nie zadała tylko co to za poziom dyskusji?
  • Odpowiedz