Wpis z mikrobloga

@arem_arem_: Nie za bardzo rozumiecie o czym mówię.

Ja nie mówię tutaj o czystych spekulacjach. (40k było łamane już wielokrotnie), bariera 27k związana jest z tym, że aktualnie firma, która ma największą ilość kupionych BTC, kupiła je po średniej cenie 27k USD.

Jest to linia bezpieczeństwa, której nie pozwolą spalić.

@namotim_: to, że była dotknięta, nie oznacza, że się utrzymywała na takiej wartości. Wlaśnie o tym mówię, że wieloryby nie
@Yakooo: nikt nie jest za duży żeby upaść, btc jest mocno powiązany z giełda i to sytuacja na niej wydaje się istotna. Myślę, że Bitcoin jeszcze poleci i to sporo. Osobiście wolę się spóźnić i kupić drożej, niż kupować teraz.
@hador24: no myśleć sobie można wszystko, faktem jest natomiast to, że jest linia bezpieczeństwa, której BTC nie przebije na dłużej niż kilka godzin, bo od razu wieloryby będą reagować. Działania szarych ludzi nie mają tutaj naprawdę nic do znaczenia, bo i tak większość BTC leży u wielorybów i w tej materii to oni mogą manipulować.

Gdyby dopuścili spadku poniżej 27k USD byliby stratni, a BTC jest w wielu rzeczach lokowany więc
@Yakooo:

Jest to linia bezpieczeństwa, której nie pozwolą spalić.


Tak samo pisano kiedyś o btc poniżej 7,5k, że wyłączą koparki bo kopanie i utrzymanie sieci nie będzie się opłacać.

Wieloryby mogą cenę obniżyć i do 20k. Zaczną wtedy zgarniać kasę z ulicy od bardziej zatwardziałych holderów. Tzn ja tam się nie znam ale mam dość bujną wyobraźnię.
@hador24: No to tak jak Ci wspomniałem, większość BTC jest zalokowana. Chęć pozbycia się BTC nie jest taka prosta, to nie jest tak, że wieloryb ma sobie BTC na portfelu i sobie myśli hmm.. Może jednak sprzedam ten BTC, bo to się nie opłaca. No to tak nie działa xD

Dobra nawet nie chcę mi się przekomarzać. Zawołajcie mnie pls jak BTC spadnie poniżej 27k USD i będzie się utrzymywał na