Wpis z mikrobloga

Zanim skrytykujesz Fagatę, która wybiła się na Stuu i teraz odcina od tego kupony, pomyśl o tym, że jest pewna pianistka - Valentina Fiore, która aby wybić się na showupie, kilkukrotnie uprawiała seks z niejakim Rafatusem i robiła mu rimming przed kilkunastoma tysiącami widzów(!).
W zamian otrzymała garść żetonów od łaskawych wykopków i/lub stulejarzy, a później zagrała w kilku filmach, gdzie również głównie lizała odbyty i tak jej 5 minut sławy minęło...

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ aktualnie pewnie jeden z beciaków, zupełnie nieświadomie, spaceruje sobie z nią po mieście za rączkę, ciesząc się, że ma porządną dziewczynę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #rafatus #fagata #p0lka
Pobierz Papileo - Zanim skrytykujesz Fagatę, która wybiła się na Stuu i teraz odcina od tego ...
źródło: comment_16523677728th6Vzr8eKkcGE5OdHjZs0.jpg
  • 57
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lignocainum: Żyje i mam się całkiem dobrze. Nikogo nie udaje, w końcu żyje życiem, w którym jestem szczęśliwy. Rozwijam się i pracuje, czasami wchodzę tutaj pośmiać się z ludzi, którzy zatrzymali się na czasach sztuki nowoczesnej, siedząc w swoich piwnicach, zapominając, że ludzie mają cechy realizacji i samodoskonalenia etc. XD
Jeśli ciekawi cię co u mnie możesz wejść w link, gdzie znajdziesz przekierowanie do moich social medii, polecam tiktoka i Instagrama