Wpis z mikrobloga

W santander ustawiłem coś takiego ale x10 i w dwa miesiące miałem 400 zł :D ale za dużo uciekało to zmieniłem na x5 i jest spoko
@Winden: jak założyłem konto w mbanku to miałem też to domyślnie włączone ale z czasem zauważyłem, że jakoś te kwoty mi się nie zgadzają. Okazało się, że jeżeli wykonałem więcej niż 1 transakcję dziennie to była naliczana opłata od tych "oszczędnoścI" i tak mi ginęło za każdym razem kilkadziesiąt groszy - 1 zł. W końcu się #!$%@?łem aby to wyłączyć i wtedy konsultant się wygadał, że jest opłata więc tym bardziej
nie zrozumiesz dlatego że to rozwiązanie dla osób mało bystrych i ograniczonych którzy nie są w stanie kontrolować swojego budżetu i jeśli ktoś im nie zabierze to wydają te pieniądze choćby na największy szajs


@alvaroZcamaro: tutaj nie chodzi o bystrość, czy bycie ograniczonym (domyślam się, że umysłowo). Ludzie mają różne podejście do pieniędzy. Większość zbyt emocjonalnie do nich podchodzi. Prawie nikt nie planuje wydatków i wydaje wszystko, jak leci. Bez znaczenia
@Winden: Ja mam ustawione 10 gr po każdej transakcji na WOŚP i poszło już 228,40 zł () włączyłam jak tylko udostępnili taką opcję, pamiętam kiedy to uruchomili, w marcu 2019? Może 2018?