Wpis z mikrobloga

Hej motozjeby!
Planuje zakup samochodu w lpg lub dieslu
Koniecznie SEDAN ewentualnie KOMBII
Rocznik nie ma znaczenia aczkolwiek wydaje mi się że powyżej 99-00
Z wyposażenia zależy mi praktycznie tylko i wyłącznie na klimatyzacji i szybach w prądzie. Automatów się nie boje.
Wiem, że ceny teraz wariują, chciałbym wydać na ten cel około 8, max 9 tysięcy (auto max 5,5k - reszta to zapas na ewentualne koszt)

Z mojego doświadczenia, miałem Octavię I 1.9 TDI, niezawodny, ale nudny i niekomfortowy

Kolejny z sedanów jakie miałem to osobiście mój ulubiony Mondeo MK3, komfort i prowadzenie idealne - sprzedany z powodu nieudolności mechaników. - absolutnie mój top, ale boje się opinii o wrażliwość silników benzynowych na gaz. Chętnie bym go kupił jeszcze raz.

Tyle z sedanami, miałem jeszcze Mondeo mk2, ale to był kompletny gruz.

Szukam godnych polecenia w miarę niezawodnych wygodnych sedanów lub kombii.

Polecicie coś? Z własnego doświadczenia lub posiadanej wiedzy.

Wiem że nocna ale #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #ford #skoda #kiciochpyta i dla zasięgu #heheszki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justnormalguy2: Choć to paskudne auta których nie lubie, to tanio możesz szarpać Renault Thalia (Clio 2 sedan, w zasadzie), dużym plusem jest to że w #!$%@? emerytów to kupowało więc mają często zerowe przebiegi. Dziadek 3 lata temu rocznik 2002 z nalotem chyba 160k spylil za 2,5k