Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lepiej zarabiać 5,5k we Wro czy 4,5k w Jeleniej? Stanęłam przed takim dylematem. Tylko to mnie interesuje, żadne perspektywy na więcej, dostęp do rozrywek itp. Gdzie można sobie pozwolić z takimi zarobkami na więcej?
#pracbaza #zarobki #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6278eb81b2e4a3f18943c8c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Vateusz23: wolałabym stacjonarną, mam już przesyt pracą zdalną. Ale nie wykluczam zdalnej. Co do perspektyw - nie zależy mi na robieniu jakiejś wielkiej kariery. Aby na spokojne życie starczyło. Mieszkania nie mam i nie będę mieć żadnego w spadku, bo pochodzę z rodziny gołodupców.
@xdTM: w powiatowym pewnie niższy sufit, ale koszty życia (głównie zakupu nieruchomości) dużo mniejsze.
@siemasz_ziomek: chciałbyś p0laku
@zimnyZmarzlak:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja s--------m do wojewódzkiego, lepiej siedzieć w mieście, gdzie w razie czego złapię się innej roboty, niż w powiatowym, gdzie psy dupami szczekają i po stracie jedynego źródła utrzymania wyląduje na ulicy. Poza tym, może się coś zmieni w życiu i ten sufit przyda się, by był dużo wyżej.
  • Odpowiedz