Wpis z mikrobloga

@macckos: Nie wiem jak studenckie konta, ale z tych kont które miałem, wybrałbym Millenium (na początku roku przeniosłem tam też konto firmowe).
W codziennym użytkowaniu wszystko jest podobne, ale z irytujących detali:
- PKO bardzo późno wprowadzało 'nowinki' w stylu blików, tokenów w aplikacji itp
- z Aliorem w Łodzi jest ten problem, że żaden ich oddział nie działa po 17:00 ani w weekendy, a nie wszystko da się załatwić przez
@feber: jakiś argument? używam pko od dobrych 6 lat i nie zauważyłem z nim żadnych problemów. Nie ma losowych przerw technicznych jak mbank w środku dnia, nie wysyłają testowych komunikatów na telefony. Apka działa płynnie i się nie zacina, można kupować bilety do komunikacji miejskiej co nie każdy bank posiada. Jak dla mnie PKO to dobry wybór.
@Peter1096PL: Sprawdź naszą ofertę PKO Konta dla Młodych :) Przeznaczone jest dla osób w wieku 18-26 lat.
W ramach tego konta otrzymasz od nas:
- bezpłatną wielowalutową kartę debetową,
- przelewy w serwisie internetowym iPKO, aplikacji mobilnej IKO i oddziale,
- wizerunek karty z limitowanej galerii oryginalnych kart debetowych Mastercard.

Wniosek o konto można złożyć:
- na naszej stronie https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/konta-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/ (umowę podpiszesz kodem SMS od razu na stronie, a kurier dostarczy