Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Podasz źródło tej definicji? Bo kompletnie nie pasuje do tego co jest w słowniku


@Moisze: to nie jest definicja. Jakbyś na języku polskim na pytanie o definicję jakiegoś słowa powiedział, że "X robi to i tamto", czyli powiedział nie czym coś jest, tylko jakie ma cechy, to dostałbyś #!$%@? od nauczyciela. A przynajmniej powinieneś, inaczej możesz mieć uzasadnione pretensje do swoich nauczycieli.
@PrawaRenka: @Noxter20: kilka razy obejrzałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) humor popsuty. Zwróciłem uwagę ilu deeskalatorów się pojawi - duży plus dla gościa w niebieskiej bluzie który od początku był przy zamieszaniu próbując odciągać agresorów ale jeden to tam sobie mógł...

Oprócz tego pojawiło się na końcu kilka osób odciągających ale trudno ocenić czy robili to bo chłopak dostawał już za mocny oklep według nich czy się
@PrawaRenka:
No ja #!$%@?, przecież cały ten tłum zachowuje się dosłownie jak jakieś NPC sterowane przez jedną i tą samą AI ()

Jak w jakiejś grze RTS - jednostka "głupia #!$%@?" gracza A zaatakowała jednostkę "chłop nie-spermiarz" gracza B. Gdy ten wyprowadził kontratak, natychmiast złapały na niego aggro wszystkie dotąd neutralne jednostki sterowane przez AI będącą w sojuszu z graczem A