Wpis z mikrobloga

@koba01: ja mam chyba jakiś problem z komunikacją z Tobą, #!$%@? się z jakimiś mądrościami na poziomie podstawówki (nie zesraj się), później piszesz pojedynczymi słowami, ale idziemy w dobrym kierunku skoro już dwóch słów użyłeś. Możesz napisać pełnym zdaniem o co Ci chodzi czy taka wypowiedź poza słabymi sloganami przekracza twoje możliwości?
xD nasrasz filtrów na siersciucha i wielki czempion xD


@RumunElfik2137: Poszukaj jakiegoś specjalisty, takich odklejek nie łapie się ze zdrowym baniakiem. Poważnie mowie, jak tego nie ogarniesz to z czasem cie to przerośnie, a widać na kilometr, że masz jakiś problem
@koronawirus: ta, #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to zdjęcie jest kosmicznie podrasowane, poprosiłem, może niezbyt grzecznie, o takie mniej podrasowane żeby zobaczyć jak ten pies faktycznie wyglada, a wy się zesraliście bo piesek, jaki ładny piesek, zachwycają się i nie pytaj, i kto tu problem ma?
@koba01: tak próbuje brzmieć mądrze, a raczej pisać w sposób jednoznaczny, jak do osoby u której słabo z komunikacją, nadal wogole nie rozumiem co Ty właściwie chcesz mi przekazać. Mam wrażenie że to "nie zesraj się" to był najbardziej zrozumiały przekaz z twojej strony w tej wymianie komentarzy.