Wpis z mikrobloga

@JanParowka: oj oj, no tak tak, CIEKAWE SKĄD PIENIĄŻKI na to były? BANANOWIEC HATFU BO JA NIE MIAŁEM, a ten sobie po Japoniach jeździ i nawet te swoje miłosne przygody miał, prawdziwy mężczyzna jest JAK SKAŁA
  • Odpowiedz
@JanParowka: @CJzSanAndreas: Hmm myślę że pieniądze nie są gwarantem szczęścia, posiadanie bogatych starych też nie. Rzeczywiście mógł być gnębiony przez rówieśników z czystej zawiści, właśnie dlatego że on miał a inne dzieciaki niee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Od tego, co tu czytam, idzie złapać się za głowę. Usprawiedliwianie znęcania się nad kimś z powodów kompletnie od niego niezależnych. Nikt nie wybiera sobie rodziców. Ani nikt nie ma wpływu na to, czy są bogaci, czy nie. Czy miało się drogie zabawki, czy nie. Na metody wychowawcze też nie ma się wpływu. Wiadomo że jako dziecko chce się mieć jak najwięcej. Do pewnego etapu rozwoju dziecko jest egocentrykiem. Wychowanie, sytuacja rodzinna
  • Odpowiedz
@JanParowka: no akurat bycie bananem nie musiało się gryźć z byciem lubianym, więc problem pronciarza wynikał z czegoś innego. Pomijam jakąś skrajną patolę, gdzie z automatu bogatego się #!$%@?ło, biło i okradało. Za moich czasów w podbazie i gimbazie było zawsze tych 3-4 "bogatych z domu" na całą klasę i jak tak sobie teraz myślę, to raczej byli lubianymi wygrywami. Oczywiście grunt, to być w porządku do innych, tak jako biedak,
  • Odpowiedz
@normikiguromxD: Aaa to stąd się biorą te #!$%@?ące dzieciaki wyżywające się na słabszych! Od takich samych debili xd stary jakoś specjalnie cię tresował, czy macanie jajek wystarczy, aby dzieciak swoją samoocenę podbijał sobie dręczeniem słabszych od siebie?
  • Odpowiedz
@BrockLanders: Ale banan nie odnosi się do stanu konta a do mentalności i sposobu bycia danej osoby. Ja też miałem kilku kolegów "bogatych z domu" (ale takiego Lego nikt nie miał :P) ale bananami bym ich nigdy nie nazwał. A Gonciarz swoim zachowaniem jasno wskazuje na to, że jest bucowaty i uważa się za lepszego od innych a to w zasadzie główne cechy banana. Dodając do tego bogate dziedziństwo to banan
  • Odpowiedz
@JanParowka: dziwna ta narracja wykopków. Nie będę się wypowiadać na temat Gonciarza, bo nie wiem jakim był dzieckiem, wy z resztą też, ale często na mirko pojawiają się wpisy o przegrywach, którzy byli gnębieni za nic, wystarczało, że nie byli zbyt dynamiczni, natomiast tutaj pojawiają się drogie klocki i już wjeżdżają opinie, że na pewno był bucem i sobie zasłużył xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zmorka: błędem jest wrzucanie ogółu "wykopków" do jednego worka. Specyficzni siedzą na tagu #przegryw tworząc kółko wzajemnej adoracji i roznosząc często myśleniowy nowotwór. I takie zjawisko trzeba piętnować, nie jest to korzystne ani dla nich ani dla otoczenia. Jednak całe mirko to nie #przegryw. Tak jak "mirko" to nie jest osoba. Myślenie w ten sposób prowadzi jedynie do szufladkowania. Żadna "elita internetu" ani żaden "typowy wykopek". To są zbędne uprzedzenia,
  • Odpowiedz
Przecież @normikiguromxD to jakiś #!$%@? troll, w dodatku patrząc na jego inne upośledzone wpisy to ma z jakieś 15 lat.

A jeżeli jakimś cudem te wysrywy powyżej to prawda to życzę twojemu bachorowi kilku pryszniców w kiblu, w sumie staremu jakiś kontrolny też by się przydał (choć na ulicy pewnie grzecznie druga strona chodnika i morda w podłogę).
  • Odpowiedz