Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@CJzSanAndreas: prawie żadne. Jeden bogol u mnie w klasie miał to bał się z domu wynieść bo to drogocenny artefakt był. Jestem w wieku Krzysia.
A takie Lego mial kolega jedynak, ktorego matka była nauczycielką, dorabiała na korkach, ojciec kierowca tira, a babcia sroga emeryturka i wszyscy w niego inwestowali. Inne dzieciaki to mialy zestawy te najmniejsze co najwyzej.
  • Odpowiedz
  • 2
@JanParowka: kiedyś chwalił się zdjęciem z wczesnych lat '90 z gameboyem. Które dziecko miało coś takiego w tamtych czasach?


No ja miałem w 94, liczy się?
  • Odpowiedz
@JanParowka: Myslenie przegrywa z wykopu: szczesliwe dziecinstwo mierzy sie iloscia markowych zabawek. Dlatego jestescie przegrywami. Ale to nie wasza wina, przegryw zagindowali wam wasi rodzice, sami bedac przegrywami. O tym mowi wlasnie Gonciu. Przykro mi za was.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: popatrz na tego pinglarza, mowi ze cale zycie sie bal i nie mogl tego ze soba skonfrontowac - mnie przynajmniej rodzice nauczyli pewnosci siebie i nie bania sie wlasnego cienia, jak ktos sie dawal gnebic to sie gnebilo i tak wygladaly lata '90
  • Odpowiedz
@normikiguromxD: Rodzice nauczyli cie przemocy wobec slabszych i wpoili toksyczny sposob radzenia sobie z problemami. W srodku ciebie tkwi przerazajacy lek przed sytuacjami, w ktorych okazesz sie slabszy. A okazesz, na tym polega zycie. Kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@normikiguromxD: A po co mi wiedziec, ze to Alpy? Oto twoj sposob na leczenie kompleksow. Myslisz, ze jakosc zycia wyznacza to, w jakie gory jedziesz i ze robi to na zwyklych ludziach jakiekolwiek wrazenie?

Na twoim dziekcu na pewno zrobi super wrazenie silna reka i wpajanie mu tej toksycznosci. Bedzie ktos sie kiedys leczyl, jak nie ty, to ono.

Sposob twojego wypowiadania sie tutaj sugeruje, ze firme widzisz tylko w telewizji,
  • Odpowiedz