Wpis z mikrobloga

Myślę, że lekko 99,9% społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia co zrobić w przypadku potencjalnego alarmu lotniczego.
Czy konflikt tuż za granicą przyczynił się w jakikolwiek sposób do poprawy tego? NIE
Zrobili tylko kolejne świętowanie okazji z dupy z syrenami i tyle xD
"Halyna, o syreny, stawaj na baczność, znowu jakiaś rocznica poczęcia Kaczyńskiego, do hymnu"

Ja osobiście jak usłyszałbym syreny to pierwsze co bym zrobił to sprawdził co się dzieje na wykopie xD

#ukraina
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ku_wolnosci: alarmu lotniczego? A co się dzieje, ruskie znowu nam groziły i narobiłeś w majty? XD można syren używać do pierdół właśnie bo nic nam nie grozi i nigdy grozić nie będzie
@Nieszkodnik: kiedyś były jeszcze wanny żeliwne. Może i nie jest to jakoś supertrwały materiał jednak mimo wszystko zapewnia większą ochronę od akrylu.
@Snurq: @Shatter: @zenon_z_chorzowa1: niby jak coś jebnie to piwnica jest najniżej jednak znając stan kamienic nie byłbym taki pewien czy nie zginiesz w niej pod gruzami.
Może pergola? Mało ciebie przygniecie a jakieś tam zabezpieczenie przed odłamkami jednak jest.
@ku_wolnosci Też bym pomyślał że pewnie jakaś rocznica upieczenia pierwszej kremówki w Wadowicach i olał sprawę. Żenada że z systemów alarmowych zrobili sobie polityczny cyrk i syreny są wykorzystywane do politycznych rocznic które można uczcić na 2137 innych sposobów, a alerty RCB są wykorzystywane do rozsyłania info o wyborach albo o zmianie sposobu nadawania telewizji cyfrowej. Jak coś się naprawdę stanie, to większość ludzi oleje alarm.
Myślę, że lekko 99,9% społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia co zrobić w przypadku potencjalnego alarmu lotniczego.


@ku_wolnosci:

a) nie ma sygnalu alarmu lotniczego - jest tylko sygnal zagrozenia
b) po uslyszeniu sygnalu alarmowego (to jest inny sygnal, niz slyszysz na wszelkiego rodzaju obchody rocznic,itd), nalezy wlaczyc LOKALNE MEDIA, w ktorych podadza, co to za sygnal alarmowy, i co nalezy zrobic
c) w PL praktycznie nie ma schronow :)
d) na upartego,