Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niestety uległa uszkodzeniu :(

Wiem że dostępna była w Tk maxxie kilka lat temu, teraz szukałem i nie znalazłem. Taka duża miska sałatkowa w pieski wykonana z malaniny i włókna bambusowego.

Może ktoś ma taką w domu i chciałby sprzedać? Albo wasi znajomi mają i dla nich to tylko miska? A może widzieliście ją gdzieś w sklepie?

Dla zasięgu wśród pulsujących, w poniedziałek wylosuje jedną osobę której zblikuje 50zl wiec easy money :) (lub zamówię pizzę czy to tam będzie chciała)

Jak ktoś chciałby odsprzedać swoją miskę / za informacje gdzie jest dostępna jestem w stanie zapłacić kilka stówek :)

#pomocy #wykopefekt #rozdajo
Pobierz KURDEFIKSJAPI3RDU - Mirki pomocy, szukam miski która była prezentem i pamiątka. Niest...
źródło: comment_1651957261Mlxbv3Q5YI2oWbNcoMNN7H.jpg
  • 26
Dziękuje wszystkim za pomoc, mimo że udało nam się zidentyfikować miskę to ciągle nie udało się jej znaleźć :( Tak jak niektóre mirki polecały, będę szukał na grupkach fejsowych, vintedach, olxach... może się kiedyś znajdzie - a jeśli wy kiedyś ją znajdziecie gdzie u swojej rodziny czy znajomych, to piszcie! :D Odkupie!

Przeprowadziłem losowanie, niestety nie byłem w stanie połączyć konta wiec nie mogę zweryfikować (wali API failed, typowy #wykop)

Anyways
Pobierz KURDEFIKSJAPI3RDU - Dziękuje wszystkim za pomoc, mimo że udało nam się zidentyfikować...
źródło: comment_1652086014E62UQlMBoXTAobGTH4dQly.jpg