Wpis z mikrobloga

@artez3535 ja bym się zaprzyjaźnił z każdym, nawet z peruwiańskim żulem spod argentyńskiej żabki, który zarzygał się meksykańską coroną. No ale to ja, lubię ludzie i tyle. A z p0lakuf beciaków to mam ubaw, drę łacha, w każdej okazji chcą się przypodobać p0lkom, które nimi gardzą, dżizzz xD
@artez3535: kiedyś pisałem, że p0lki to fenomen na skalę światową jeśli chodzi o uwielbienie dla zagraniczniaków (bez względu na o jacy są, biedni, brzydcy - nie ważne. Ważne, że nie z polski). Ale p0lacy to chyba też jest jakiś ewenement jeśli chodzi o simperstwo i spermiarstwo w kierunku p0lek. Nawet jak nadarzy się okazja w postaci konfliktu p0lki-ukrainki, i moznaby poprawić trochę ten rynek świń i realnie troszkę zmniejszyć przerośnięte ego
@st00ley: polskich chłopców uczy się jak trzeba zajmować polskimi kobietami, co od siebie im dać i jak się do nich odnosić, a naszym "księżniczkom" ciągle wmawia się, że są najpiękniejsze i uczy się je jedynie czego mają oczekiwać od polskich mężczyzn, także z jednej strony jest simpiarstwo a z drugiej roszczeniowość i wymagania