Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lab_rat: No ja też się trochę najaralem xD Bo jak widziałem co ludzie podostawali , ale będzie fajnie xD a tu nic xD teraz mejla sprawdziłem i remontem się tłumaczyli i jak się skończy to wyślą xD to napiszę ostatni raz za miesiąc xD Pamiętam że crunchips mi wysłał potężny karton chipsów , ale nie pamiętałem o co chodziło dokładnie. Ale szanuje i wybieram ich czasami xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A więc nie polecam palmolive nie dosyć że ich żel to jakaś wodnista maź to jeszcze kłamią xD

@lentilek: o to to, ja zawsze używałem tego żelu pomarańczowego Energising, ale zrobili z niego jakiś gówniany kisiel co spada z ręki xD c--j im w dupe. []
  • Odpowiedz
@radziuxd: Oto właśnie do nich pisałem bo też kupiłem niebieski od nich tego samego dnia i był w miarę normalny ale ten Energising to był taki kisiel odrazu z ręki spadał , gorszy niż te tanie z biedry albo lidla. Więcej nie kupię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oto właśnie do nich pisałem bo też kupiłem niebieski od nich tego samego dnia i był w miarę normalny ale ten Energising to był taki kisiel odrazu z ręki spadał , gorszy niż te tanie z biedry albo lidla. Więcej nie kupię

@lentilek: i to za to Cię niby chcieli przeprosić? Ja kupiłem raz w Biedrze, a potem na Allegro dwa i były identyczne. Założyłem, że zmienili jego skład, więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: Myślałem że skoro niebieski jest okey xD a czerwony wodnisty to coś im się popsuło na linii więc napisałem do nich z wraz z serią produktu. Że im przykro że produkty Palmolive są najwyższej jakości xD i mi wysyłają produkty xD których oczywiście nie dostałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zzyciemsiepojednaj: g---o a nie dostanie. Wysyłałem kilka takich maili ze zdjęciami produktów, które powinny być ok, a były zepsute lub spleśniałe, nawet odpowiedzi nie dostałem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: dobra robota Palmolive xD upewniłem się chociaż, żeby znów tego gówna przypadkiem nie kupić na zasadzie "a może zmienili z powrotem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żałuję, że nie napisałem do Nestle jak kupiłem Kawę 3w1 w dużej paczce i była r-------a, bo maszyna zgrzała całe opakowanie z wystającą saszetką xD Cała mi się w------a na tylnej kanapie w aucie ()
  • Odpowiedz