Wpis z mikrobloga

masło czyściwo, pierwsza partia która wjechała zaraz po drzemie,


@miszczu90: jaka linia produkcyjna będzie ogarniać jednocześnie wodniste dżemy ładowane do słoików i sztywne masła pakowane w folię xD?
  • Odpowiedz
@zzyciemsiepojednaj: Dokładnie, w sumie zawsze zacieram ręce jak coś z jedzeniem się #!$%@? XD Kupiłem raz podpiwek do samodzielnego przygotowania, wywaliło szklaną butlę i ubrudziło/zniszczyło pół kuchni. Dostałem jebitny karton kiśli, budyniów, jakichś żelatyn i innych tego typu rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś w biedronkowych pierogach znalazłem kawałek plastiku o wymiarach prawie 1x1cm... oddali tylko kasę ale w sumie i tak bym ich nie zjadł
  • Odpowiedz
@zzyciemsiepojednaj: Kiedyś kupiłem coś z Arpolu, jakieś konserwy, takie żarcie awaryjne. Testowałem jak to smakuje i w ryżu były martwe skorki. Zrobiłem fotę, wysłałem do nich. Powiedzieli że oddadzą pieniądze, 6 czy 8 zł...nawet nie usłyszałem przepraszam. Do tego pieniądze oddawali 14 dni czy ile tam jest ustawowo na zwrot za reklamację.

Żenada.
  • Odpowiedz
@radziuxd: Chyba czytają wykop bo dziwnym trafem przyszła do mnie paczka od palmolive i to kurierem xD Gdzie znajdował się dokładnie jeden żel pod prysznic XDXDXD Dali ten starej edycji przed tymi wszystkimi zmianami etykiet i pisania super eko xD No i jest gęsty ale takich już nigdzie nie dostanę xD
  • Odpowiedz