Wpis z mikrobloga

Dobra bylem u #psychiatra, mam ataki paniki, stany depresyjne, jestem #dda. Dostalem leki i lekarz powiedzial ze przydalaby sie terapia ale do tego trzeb dojrzeć i miec na to sile. No ok rozumiem to bo czytalem o terapiach i czasami to jest ciezkie gowno do przejscia i trwa nawet kilka lat a i tak moze stanac w martwym punkcie. Pytanie do was czy branie ssri bez terapii ma sens? Czy to tak jak branie przeciwbolowych na kregoslup zamiast pojsc do fizjo i przestac ciagle siedziec przed kompem? #depresja #ssri #psychiatria
  • 3
  • Odpowiedz
@BIGos11 jeden rabin powie tak drugi powie nie. Zdecydowanie połączyć to i to. Ssri Cię postawi na nogi ale naprawić musisz się sam/z terapią. Ja biorę samo ssri i było git, ale teraz wróciło i szukam terapii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BIGos11: ja kiedyś ssri, teraz od prawie dwóch lat terapia dda. Bardzo polecam znaleźć jakąś profesjonalna pomoc dda, w moim przypadku terapia bardzo pomogła, stanęłam na nogi i o wiele lepiej funkcjonuje. Są momenty bardzo trudne, ale z perspektywy czasu wiem, że były potrzebne bo to jest proces. Warto mieć wtedy jakieś bliskie osoby i spokojna przestrzeń dla siebie. Trzymaj się :)
  • Odpowiedz