Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaka jest wg was najlepiej wentylowana turystyczna kurtka całoroczna? Taka w której pojeżdżę przy 10C i nie będzie mi zimno, a przy 25C się nie ugotuję? Budżet 2000 zł.
#motocykle
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: nie za bardzo takie rozwiązanie mnie interesuje bo często jak jadę to pogoda się zmienia i nie chce mi się zastanawiać jaka kurtka będzie najlepsza i czy nie zamarznę albo nie będzie za gorąco, tylko biorę jedną kurtke i do tego podpinki
dopóki jedziesz to w kombi skórzanym jest dobrze nawet przy 35+


@xspeditor: Jak nie masz pełno wstawek meschowych to w skórze już podczas wolnej jazdy pocisz się przy +25.
W zeszłym roku jak jeździłem przy +33C to miałem koszulę i zbroję motocrossową i to się sprawdzało.
nie za bardzo takie rozwiązanie mnie interesuje bo często jak jadę to pogoda się zmienia i nie chce mi się zastanawiać jaka kurtka będzie najlepsza i czy nie zamarznę albo nie będzie za gorąco, tylko biorę jedną kurtke i do tego podpinki


@MrProfeska: Nigdy temperatura się tak nie zmienia aby było od +10 do +25.
Chyba że jeździsz w Alpach.
Ale rozwiązanie skuteczne jest jedno i już je testowałem podczas moich
@MrProfeska: Mam Hiflow IV i jak temperatura schodzi poniżej 10 stopni, to zakładam polar zamiast lub razem z podpinką i jazda.
Ręce odmarzają, bo nie mam osłon i grzanych manetek, a w klatkę cieplutko.
@eloar: no raczej nie. A przynajmniej ja się nie spotkałem z tym aby o 8-9 było 10C a o 16-17 25C
Zresztą co za różnica jeśli widzisz ze sobą przeciwdeszczówkę to i tak będzie idealnie.
Rano na wierz przeciwdeszczówkę a po południu bez.
no raczej nie. A przynajmniej ja się nie spotkałem z tym aby o 8-9 było 10C a o 16-17 25C


@mpetrumnigrum: Prognoza pogody na dziś pokazuje 7 w nocy i 20 w dzień, a w słońcu na drodze będzie wyższa odczuwalna.