Wpis z mikrobloga

@Poemander: obadaj kwestię wyszczepienia ukrów podstawowymi szczepionkami gruźlica itp. o kovid nie wspomnę XD w polsce nawet kovid to wzorcowe wyszczepienie w porówniu do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Poemander: Jak poznasz ukrów to stwierdzisz że te statystyki są przeszacowane. W czasach kovid wystarczyła opłata w wysokości około 80pln by uzyskać negatywny wynik nawet nie widząc lekarza a ten wynik był potrzebny do przekroczenia granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zmieniamy skrypt.


@Poemander: Zmieniliście skrypt i wyszło na to, że przez ostatnie 2 lata robiliście z siebie idiotów.

Ludzie, którzy do niedawna nie chcieli siedzieć w jednej sali kinowej z niezaszczepionymi Polakami i wyzywali od morderców babć teraz nie mają problemu dzielić łazienki i jeść przy jednym stole z niezaszczepionymi na wszystko Ukraińcami.
  • Odpowiedz
@Poemander: ej a jak jestem niezaszczepiony na strasznego wirusa kaszlu i mimo to popieram pomoc Ukraińcom oraz mam nadzieje że ruskie przegrają to kim jestem? Tylko od myślenia żeby ci się styki nie popaliły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. zapisałeś się już na 5 dawkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie, którzy do niedawna nie chcieli siedzieć w jednej sali kinowej z niezaszczepionymi Polakami i wyzywali od morderców babć


@lucer: to jest dzieci sofizmat rozszerzenia. Istniały osoby, które mogły w prosty i bezpieczny sposób poprawić bezpieczeństwo w społeczeństwie, oddalić ryzyko przeciążenia służby zdrowia. Poprzez zaszczepienie na covid19.
Faktycznie, takie osoby były krytykowane. Ale sugerowanie, że taka krytyka przybierała formę wyzwisk id "morderców babć" to klasyczny chochoł.
Bez chochołów i innych
  • Odpowiedz