Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @droetker4 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że stopy będą stały. Kupowałem apartament inwestycyjny 48m2 w warszawie po 16500 zł za metr... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na mój rozwój osobisty. Wydałem łącznie 800 tys zł... Jestem na ten moment ponad 120 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

Pobierz
źródło: comment_1651747071XIe4Hc4h4hw9l1MAKEV0PG.jpg
  • 12
@hadrian3: nie rozumiem, jakiej narracji się spodziewałeś po kimś, kto zarabia na twoim kredycie, to tak jakbyś poszedł do komisu samochodowego i oczekiwał prawdy od sprzedawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hadrian3: Pora na małe wytłumaczenie choć nie zamierzam nikogo przekonywać do swojej perspektywy. Po pierwsze odpisywałem największemu trollowi tagów około nieruchomościowych czyli @mickpl poniekąd wchodząc w jego retorykę szklanej kuli i turbo dokładnych przewidywań co do przyszłości. Trochę zniżając się do jego poziomu w bronieniu jak beton obranego sposobu myślenia. Stąd też luźny język i główny motyw tego komentarza to opisanie tego co ja przewiduje. W pracy z klientami, biorąc pod