Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Nie nadaję się na programistę bo jestem w to za słaby, ale jak coś sobie klepię i mam problem to pach pach do google, pierwszy link i zawsze na stacku ładnie wytłumaczone, czasami nawet w alternatywnych wersjach. Najlepsze, że zarówno podane rozwiązanie jak i dlaczego tak, albo dlaczego op(i zazwyczaj ja też) mieliśmy błąd. Dlatego podwójny śmiech z elektrody, tam się spinają na każde pytanie, a ziomeczki programiści zawsze pomogą
@Zgrywajac_twardziela: jako deigner, generalnie większość rzeczy powinna być zaprojektowana podobnie jak obecnie działające, jeśli obecny design się sprawdza, tylko po prostu w innym zakresie, albo z jakimiś udogodnieniami. Rewolucje w designie są bardzo trudne do przeprowadzenia i rzadkie, rzadko też odnoszą sukces. A dla designera jak inni go naśladują, to zwykle odbiera to w ramach pochwały (chyba że ma jakiś problem z głową).

Mówimy o inspiracji i adaptacji znanych rozwiązań, jak
Teraz się nie kopiuje z SO, teraz się używa Github Copilot. Ale kopiowanie z SO było nawet lepsze, gdyż niedziałający/niebezpieczny kod można było zaminusować i spadał w dół.
@Emprzem: a to to ja wiem, już ja was znam darmozjady.

Ale w sumie robię to samo, mam DS mamy komponenty i robię sobie z gotowych dizajnik w 2h, FE się cieszy bo ma all przygotowane, PM się cieszą bo szybko poszło i tak się żyje przyjaźnie na tej wsi xD.

A jak coś wymaga czegoś customowego to od razu spada bo +X bo FE by musiał komponenty przygotować a wgl