Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#informatyka #windows #android #google #pytaniedoeksperta
Mam problem, z którym męczę się od kilku lat.
Mimo, że wszędzie gdzie tylko mozna (przegladarki, konto google itd.) mam język polski to czasem pojawia się jezyk chorwacki w konkretnych przypadkach:
1. Roznego rodzaju czaty na stronach sklepów
2. Jakieś requestery typu wpiszn, że nie jestes botem - czasem w pl a czasem po chor.
3. Gdy na polskich stronach jest np dodatek w postaci mapy google (wiecie mapa dojazdu do firmy)
4. Czasem na stronach z boku jest taka mala zakladeczka z kolkiem zębatym - opcje prywatnosci. Tez czesto pojawia mi sie to po chorwacku.
5. Albo ktos podaje mi linka do jakiejs strony a tam najpierw pokazuje sie pod przegladarka wybor jezyka chorwackiego i polskiego, mimo że na sztywno mam PL w ustawieniach.

Już nie mam do tego siły, probowalem juz chyba wszystkiego.
Problem pojawil sie gdy kilka lat temu wrocilem z urlopu z chorwacji a w starym telefonie mialem lokalną karte sim. Nie wiem na ile ma to znaczenie.

Dzis wchodze na strone marketu budowlanego Mrówka. Stronka po polsku, klikam w czat - oczywiscie wsio po chorwacku. WTF?
Pobierz
źródło: comment_16515904242BohmRJr1PZLUi044G4anr.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@worldmaster: Po tylu latach już byś dawno zmienił telefon albo kilka razy go wyczyścił. Godzina roboty i spokój na zawsze.

Może jakaś apka podmienia ci dnsy na reklamowe? Spróbuj w ustawieniach połączenia wpisać dns.adguard.com

Albo kupić lub pożyczyć nowy starter i pobawić się przez jeden dzień na nim.