Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem jak ktoś mi mówił, ze starych ludzi trzeba szanować i słuchać ze względu na ich wiek. Leżę sobie w szpitalu, pospałem długo bo do 6.30. Budzę się i widzę, że dziadek z sali wchodzi z czajnikiem i zalewa sobie coś w kubku. Mówię że fajnie bo mi kawę od razu zaleje. A ten grzyb do mnie, że on sobie przyniósł i do do połowy pełnego czajnika dolewa wody z kranu i idzie zanieść na stołówkę. Mówię mu, że dopiero oczy otworzyłem i by mógł mi dać tej wody to ten, że on dopiero dupę otworzył i poszedł. No trudno, zrobiłem sobie sam tej kawy, wypaliłem fajkę i mam ochotę mu odstawić Amber Heard do łóżka jak pójdzie na śniadanie. Grzyb #!$%@?, od rana wszystkim ciśnienie podnosi. #zalesie #gownowpis
  • 59
@toodrunktofuck: ja to lubię pogadac ze starymi o przeszlosci, wysluchać ich historii zycia.


@rafal-heros: ja też, ale nie z takimi #!$%@? i grzybami które cały czas #!$%@? na wszystko i wszystkich pod nosem.

@toodrunktofuck: czy Twój nick ma związek z pobytem w szpitalu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@re_plenish: nick akurat wziął się od tytułu piosenki której słuchałem jak zakładałem tu konto, ale tak, pasuje
@toodrunktofuck: Szanowanie starszych ludzi tylko dlatego, że są starsi to jedna z największych bzdur. Ludzi powinno się szanować ze względu na to czy są dobrymi ludźmi czy nie i co robią z tym życiem. A jak ktoś jest #!$%@? to należy go osrać bez względu na wiek, a jest mnóstwo starych bab i dziadów w obrzydliwym charakterem którzy po wyjściu z kościółka robili obrzydliwe rzeczy.