Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem jak ktoś mi mówił, ze starych ludzi trzeba szanować i słuchać ze względu na ich wiek. Leżę sobie w szpitalu, pospałem długo bo do 6.30. Budzę się i widzę, że dziadek z sali wchodzi z czajnikiem i zalewa sobie coś w kubku. Mówię że fajnie bo mi kawę od razu zaleje. A ten grzyb do mnie, że on sobie przyniósł i do do połowy pełnego czajnika dolewa wody z kranu i idzie zanieść na stołówkę. Mówię mu, że dopiero oczy otworzyłem i by mógł mi dać tej wody to ten, że on dopiero dupę otworzył i poszedł. No trudno, zrobiłem sobie sam tej kawy, wypaliłem fajkę i mam ochotę mu odstawić Amber Heard do łóżka jak pójdzie na śniadanie. Grzyb #!$%@?, od rana wszystkim ciśnienie podnosi. #zalesie #gownowpis
  • 59
  • Odpowiedz
@blukotek: na detoksie, sam się zgłosiłem. Ten dziad jest tu podobno praktycznie zameldowany, siedzi 2 miesiące, idzie na 2 tygodnie do domu i wraca. I tak już od dawna.
@sveq91: on akurat mało pije poza posiłkami, siedzę tu 14 dni i w sumie pierwszy raz widzę żeby był po czajnik, tak to zawsze mu ktoś zaleje jak przyniesie. Poza tym jest tu jeden czajnik na oddział, cały czas w użyciu
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: dużo was na sali? Jak ja leżałem z dziadkami to najgorsze były noce. Taki festiwal obrzydliwego chrapania, że wolałbym spać w bunkrze w Mariupolu.


@Promilus: to jest najgorsze. 7 osób. Teraz nie jest źle, ale przez 5 dni miałem takiego kolesia, że miałem ochotę go zabić. Tabletki nasenne nic nie pomagały, napieprzal jak traktor z urwanym wydechem. Leżał jakiś metr ode mnie, całą noc go kopałem, ale pomagało może
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: jak się zachowywałeś wobec niego do tej pory jak k... to co się dziwisz teraz, że dziadek cię nie szanuje?


@Bover: co ty #!$%@?? Częstowałem ciastkami, czekoladą, nie mam problemu żeby mu zrobić miejsce z laptopem na stole jak chce kręcić fajki (którymi handluje na oddziale za co też można go podpieprzyc, ale tego nie zrobię), jak przyniosę wodę to pytam się każdego czy chce i zachowywałem się jak
  • Odpowiedz
on sobie przyniósł

mam ochotę mu odstawić Amber Heard

@toodrunktofuck: jeden wart drugiego

mam nadzieje że na onkologii leżycie


@elPopo: to są rzeczy które się pisze w złości, typu że jak ktoś ci coś zrobi to byś mi nogi z dupy powyrywał. Nikt tego dosłownie nie traktuje. A życzenie komuś żeby leżał na onkologii to szczyt #!$%@?ństwa i nie życzę żebyś ty albo ktoś z twojej rodziny tam leżał. Nigdy
  • Odpowiedz
  • 4
@toodrunktofuck Mi też matka wpajała to do głowy, ale nigdy nie miałem do nich szacunku. Stare dziady robią wszystko po złości, a takich jest większość. Dla nich nawet ścieżka rowerowa nie istnieje, bo jeżeli obok chodnika, to znaczy, ze to po prostu inny chodnik. Zero szacunku do starych dziadów, nawet na dzień dobry nie zasługują.
  • Odpowiedz