Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem jak ktoś mi mówił, ze starych ludzi trzeba szanować i słuchać ze względu na ich wiek. Leżę sobie w szpitalu, pospałem długo bo do 6.30. Budzę się i widzę, że dziadek z sali wchodzi z czajnikiem i zalewa sobie coś w kubku. Mówię że fajnie bo mi kawę od razu zaleje. A ten grzyb do mnie, że on sobie przyniósł i do do połowy pełnego czajnika dolewa wody z kranu i idzie zanieść na stołówkę. Mówię mu, że dopiero oczy otworzyłem i by mógł mi dać tej wody to ten, że on dopiero dupę otworzył i poszedł. No trudno, zrobiłem sobie sam tej kawy, wypaliłem fajkę i mam ochotę mu odstawić Amber Heard do łóżka jak pójdzie na śniadanie. Grzyb #!$%@?, od rana wszystkim ciśnienie podnosi. #zalesie #gownowpis
  • 59
  • Odpowiedz
@lornemalvo77: mam salę naprzeciwko palarni. To oddział leczenia uzależnień, można palić w palarni czy na dworze jak się idzie do sklepu czy na spacer.
@ab6661: @fizzly nie uważam że mi się to należało. Pisałem, że tutaj wygląda to tak, że jak ktoś już przynosi wodę to leje każdemu kto chce. Normalnie kultura tego wymaga. Ja go grzecznie zapytałem czy nie zaleje mi kawy to ten na złość
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Zauważ, że pokolenie dzisiejszych staruchów oparło całe podejście do młodszych na tresurze. Sami byli tresowani dość mocno (jak się zorientowałam to tak za czasów moich dziadków nauczyciele bili dzieci w szkole) i stąd też sami tresowali swoje dzieci. Ja tam widzę po osobach 50+, że są wytresowani - jak się im zada pytanie po co coś tam robią no to w zasadzie nie wiedzą, ale tak zawsze trzeba było
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: tu nie chodzi o szacunek do starszych, jakby mieli jakaś taryfę ulgowa. Tylko o szacunek do człowieka w ogóle.

Jak Ci straszy dziadek Grzyb zrobił nie po twojej myśli to olej i rób sam anie będziesz się mścił. Jak ten naród ma coś osiągnąć jak ciagle jakieś konflikty są między nami????
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mam salę naprzeciwko palarni. To oddział leczenia uzależnień, można palić w palarni czy na dworze jak się idzie do sklepu czy na spacer.

@toodrunktofuck: no to jeśli dziadek miał jakikolwiek powód swojego zachowania, to obstawiałbym właśnie smrodzenie fajkami. Niewielu palaczy zdaje sobie sprawę, że jak wyjdą zapalić, to potem cuchną i roznoszą ten smród.
  • Odpowiedz
@kukulele-rukatuka: miałem do niego dzwonić jak będzie spał żeby go powkurzać, ale stwierdziłem, że nie będę z siebie debila robił.
@mainecoompf: dziadek ma w szafie ponad pół dużej reklamówki z Biedronki z tytoniem, 2 kartony z gilzami i pół dnia kręci papierosy na sprzedaż. Poza tym to albo śpi, albo mamrocze coś pod nosem, albo siedzi w palarni, tak więc wątpię żeby zapach papierosów mu przeszkadzał;) Poza tym
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Naucz się spać z nausznikami. Kup Peltory Optime III albo II, chyba też jakieś Mozosy są, co taniej znajdziesz i możesz spać nawet z zatyczkami i nausznikami jak Ci jeszcze będzie mało.
  • Odpowiedz
@dumpmuzgu: wolę nie pisać dokładnie jaki, ale oddział leczenia uzależnień, więc możesz się domyślić;) Ale jak myją podłogę koło 7 to wystarczy siedzieć chwilę na łóżku żeby po mokrym nie chodzić. Ludzie wstają tak koło 5-5.30, raz mi się tylko udało dłużej pospać. Tak to śniadanie o 8, obiad o 13 i kolacja o 17. Trochę wcześnie, zwłaszcza jak chodzę spać koło północy i trzeba się swoim jedzeniem wspomagać. W
  • Odpowiedz
głupi i pozbawiony empatii żeby pisać takie rzeczy


@toodrunktofuck: nie zesraj się xD też nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy produkują po fakcie takie wysrywy w stylu "czego to ja bym nie zrobił"
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem jak ktoś mi mówił, ze starych ludzi trzeba szanować i słuchać ze względu na ich wiek


@toodrunktofuck: bo to nie tak prostaku. Jakby ci ktoś zrobił krzywdę bo też byś kochał tego bliźniego jak siebie samego? Szanuje się starszych, którzy na to zasługują. U rozsądnych ludzi doświadczenie zdobyte wraz z wiekiem działa na ich korzyść i dlatego warto ich słuchać. Jest też sporo dzbanów, którzy tacy się
  • Odpowiedz