Wpis z mikrobloga

Nocne mirki, trzymajcie kciuki proszę. Po ponad 30 latach gapienia się w telewizor na Stany Zjednoczone, poznawaniu ich codzienności od przedmieści, przez szafki w szkołach, czerwone plastikowe kubki, dolary i gumy kulki od ciotki ze Stanów, w końcu blisko czterdziestki zobaczę USA na własne oczy za kilkanaście godzin. I mimo iż to już nie ten sam American Dream, I to nie te same Stany jakie pokazywał Bruce Springsteen w Streets of Philadelphia, to nostalgia wchodzi mocno jakbym wracał do miejsca które dobrze znam, a za którym z jakiegoś powodu tęsknię (mimo iż nigdy tam nie byłem. Dziwne uczucie.
Odwiedzę wchodnie Stany przez okres 2 miesięcy. Gdyby kogoś interesowały spostrzeżenia z Minneapolis, Boston, NYC, Washington DC oraz Filadelfii to dajcie znać. Będę wrzucał pod tagiem #kierownikpodrozuje
silentpl - Nocne mirki, trzymajcie kciuki proszę. Po ponad 30 latach gapienia się w t...

źródło: comment_1651455742h3IKh9JK3umym09q2epBdb.jpg

Pobierz
  • 146
@silentpl: Obowiazkowo idz na schody po ktorych biegal Rocky. W NYC idz na spektakl na Broadway oraz zjedz tacos w Los tacos no1. DC to fajne miasto - mega czyste i zadbane. Jezeli zdecydujesz sie pojechac na zachod to polecam Nevade - z wielu powodow: kanion robi wrazenie, jest ogromny. 6h jazdy samochodem zeby go objechac. Polecam wioske native indian - jest w internecie jak tam wejsc. Przejedz sie kawalek pustynna
@silentpl: Miłej wycieczki życzę! Co do policji, mam pod stopą po USA kilkanascie tys. mil, zostałem zatrzymany trzykrotnie(poza momentem, w którym nie włączyły mi się światła to zawsze zasłużenie), a nigdy nie dostałem mandatu. Wszyscy byli bardzo przemili i wszyscy pytali czy nazywam się Prawo Jazdy.

Ja będę się na przełomie maja i czerwca śmigał po Illinois, Iowa i kilka dni w NYC, a na wrzesień planuje przesmigac od Florydy do