Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Wszystkim ;)

Czy jest tu jakiś normalny, życiowy, WOLNY Mirek chętny poznać dziewczynę?

Oto ja. 27 lat bardzo zaradna, dobry zawód, jeszcze lepsza pensja, własne mieszkanie, samochód (wszystko wyłącznie dzięki własnej pracy, bo pochodzę z biednej rodziny). Po 2 długich związkach i bolesnych rozstaniach. Bez dzieci i zobowiązań.

Z wyglądu 164cm/64kg, fajny biust i tyłek, wszystko pielęgnowane 3 razy w tyg na siłowni, bo to uwielbiam :) Bardzo lubię się ruszać więc dodatkowo regularnie jeżdżę na rowerze, ale lubię też różne wyjazdy, wycieczki, spacery, pikniki, taniec, imprezy, góry, morze itp. Lubię zarówno towarzystwo ludzi jak i siedzenie w domu lub spędzanie czasu we 2 na przeróżne sposoby. Bardzo dużo rzeczy sama potrafię zrobić/naprawić/ogarnąć/ugotować/wyremontować. Jestem bardzo elastyczna, potrafię się dostosować do towarzystwa, zwyczajów, przekonań. Od faceta potrzebuję bliskości, uwagi, rozmowy oraz byśmy się nawzajem sobą interesowali. Po prostu chciałabym się czuć kochana. No i fajnie jakby był na podobnym poziomie mentalnym, pasował do mnie z charakteru :)

Moi poprzedni faceci na początku dawali to co potrzebuję i byli świetni, ale po około 2 latach jak motylki gasły, zamieniali się w innych gości, którzy woleli zająć się sobą i czerpać korzyści z tego, że wszystko ogarnę ;) Zapominali, że mają przy sobie kobietę i warto czasem dać trochę czułości i bliskości. Nie tego szukam.

Piszę tu bo nie mam pomysłu gdzie mogę poznać kogoś nowego. Bywam w wielu miejscach, ale jakość nigdy nikt charakterem do mnie nie trafił. Tindery, instagramy też do mnie nie przemawiają, nie moja bajka.

Jeśli jest tutaj jakiś Mireczek chętny się poznać lub chociaż pogadać to ja chętnie. A jeśli nie, to od każdego przyjmę szczerą opinie na swój temat. Może to ze mną coś nie tak? Może to ja nie umiem w związki i faceci chcą czegoś innego?

Co myślicie? ;)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626d8847928ddb95b9f324e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 64