Wpis z mikrobloga

@MrGalosh: Jedyną zesraną osobą jestes tutaj ty piszac takie elaboraty.
I przebije Cie - nawet nie mam/nie uzywam twittera, wlasnie zeby unikac takich idiotyzmow jak ten na obrazku wyżej.

Laska (?) ze screena mogła zrobić dokładnie tyle samo co Ty w reakcji na inflację (potężne działanie - czyli zaciskanie pasa) i nadal móc napisać gównowpis na twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja nie jestem NBP, RPP, Premierem
staram sie byc poinformowany na biezaco i reagowac w miare moich mozliwosci. Jak wybuchla wojna to obdarowalem uchodzcow zastawą ktora mialem na wydanie. Jak czytalem o galopujacej inflacji i podwyzkach stop to wiedzialem zeby zaciskac pasa i nie wydawac bez potrzeby. I nie spamowalem o tym w internecie zeby zebrac poklask.


@Akilles: Nic do ciebie nie mam jak coś. Pytam z tego powodu, że spora część kucy np obuża się w
@Kryspin013: Mialem okazje byc na kilku marszach przeciwko decyzjom i działaniom podejmowanym przez obecny rząd jesli o to pytasz. I oprocz zachęcenia moich najblizszych znajomych nie mialem wiekszoego parcia zeby sienz tym obnosic na socialach
i działaniom podejmowanym przez obecny rząd jesli o to pytasz. I


@Akilles: A nie pytam. Już twoja poprzednia odpowiedź mi pokazała, że nie jesteś oszołomem xD

nie mialem wiekszoego parcia zeby sienz tym obnosic na socialach


@Akilles: a tu akurat szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I przebije Cie - nawet nie mam/nie uzywam twittera, wlasnie zeby unikac takich idiotyzmow jak ten na obrazku wyżej.


@Akilles: a jednak chętnie je komentujesz jak już je widzisz ¯\_(ツ)_/¯

Moge zrobic tylko tyle i az tyle jako jednostka - zachęcać innych i robic swoje. A ty mi tu zarzucasz nie wiadomo co xD

I to samo mogly zrobic one, zamiast bezporduktywnie pisac o zaimkach.


@Akilles: czyli wracamy na początek
@MrGalosh: moim zdaniem zasmiecanie dyskursu publicznego takimi łże-problemami jak ten powyżej jest czymś negatywnym i godnym krytyki ktorą wyraziłem moim pierwszym komentarzem.
Tak, uwazam ze w obliczu wiekszych problemow, mniejsze ( i te mikroskopijne j/w) powinny zostac kompletnie odstawione na boczny tor.
Moja opinia, milego dnia zycze
moim zdaniem zasmiecanie dyskursu publicznego takimi łże-problemami jak ten powyżej jest czymś negatywnym i godnym krytyki ktorą wyraziłem moim pierwszym komentarzem.


@Akilles: xD

Ciężko mi empatyzować z problemami ludzi ze screena, ale bez przesady. Twitter przypomina takie #gownowpisy. Zdradzę Ci sekret - to że ludzie tam o czymś piszą wcale nie musi świadczyć o tym, że to jest ich największe/jedyne zmartwienie.


Obrażanie się o zaśmiecania twittera który służy do umieszczania
@Akilles:

#!$%@? prawdziwe problemy, inflacja #!$%@?, gospodarka zaraz sie wykrzaczy, wojna na granicy a ci sie takimi #!$%@? przejmuja.


Uważaj, bo ktoś zaraz wjedzie na twój profil i jak zobaczy, że rozmawiasz na jakiś inny temat niż wojna i inflacja to napisze ci to samo.
@juzwos: ale jak to, przecież „osoba” to forma żeńska! Żeby być konsekwentni powinni używać formy „osób kasjerski”. Dobrze, że „wysryw” jest obojętny płciowo, można więc z czystym sumieniem nazwać tak jej przemyślenia.

Co za dom wariatów.