Wpis z mikrobloga

Wyprzedził mnie przed skrzyżowaniem jeden typ, omijając korek przed skrzyżowaniem, potem z pasa do skrętu w lewo, wcisnął się na ten do jazdy na wprost. Potem jechał szrotem VW Polo z naprawdę dużą prędkością, sam święty nie jestem - ale szanujmy siebie i innych. Nagranie z manewrami Pana trafiło na policję, a po wpisaniu numerów na tablica-rejestracyjna.pl okazało się, że to notoryczny drogowy idiota. Ktoś wie jak działa ta skrzynka policji? Robią coś z tym?

#polskiedrogi #policja #motoryzacja #samochody
  • 14
@Smiejsiezzycia: No właśnie niekoniecznie, mam znajomego któremu przyszedł list o niewykryciu sprawcy (wyprzedzanie na ciągłej, we mgle, przyhamowanie przed nosem bo kolega na 70 jechał.. 73 według GPSu). Nie słyszałem o przypadku informacji o wykryciu sprawcy i ukaraniu go mandatem - chyba, że nie wysyłają, jak do tego dojdzie. Tak, czy siak żadna ze znanych mi osób, które wysłały takie nagranie, nie zostały wezwane na komendę.
@Arhkoe: no nie, bo Ty zgłosiłeś z powodu że stworzył zagrożenie i jest niebezpieczny inaczej byś nie zgłaszał, dlatego pytam jak to oceniłeś.
Ja bym gościa nawet nie zapisał na kamerze na ten przykład. a sytuacje aby jakiś filmik np wrzucić do neta to miałem raz na 6 lat jazdy z kamerą.
@r5678: Tak, osoba która wyprzedza przed skrzyżowaniem na podwójnej ciągłej, przez obszar wyłączony z ruchu według, następnie chamsko wciska się z wolnego pasa na ten zakorkowany to drogowy debil i cham, którego nie powinien być uczestnikiem ruchu drogowego