Wpis z mikrobloga

Czy to tylko moje wrażenie, czy na reddicie są straszne płatki śniegu? Już kilka razy za zwrócenie komuś uwagi, że robi źle posypały się na mnie gromy, że jak śmiem krytykować autora O.o


@Green81: Mi kiedyś zdjęli post ze screenshotem z minecrafta XDD
Zero obraźliwego contentu ani nic.

Tak samo kiedyś skrytykowałem przywłaszczenie towaru, że to raczej niemoralne nawet jeżeli prawo nie zmusza do zwrotu. O opie, ale się polało szambo
@Green81: ja mam same dobre doświadczenia z redditem, najbardziej sobie cenię poziom dyskusji, poprawność językową i ogólnie panującą uprzejmość (ale może to kwestia subów, na których siedzę, bo nie wchodzę na te najpopularniejsze typu r/worldnews, r/politics itp.). Nie wiem, co żeś tam wypisywała, ale mi jeszcze się nigdy nie przytrafiło nic złego.
@Green81: Nie tylko na reddicie. Kiedyś na steamie w forum dyskusyjnym jednej gry typek zgłaszał bug, że coś tam nie działa tak jak powinno, bo żeby wyjść do okienka wcześniej musi wyjść skądś całkowicie i wejść ponownie. Napisałem mu, żeby wcisnął ESC. Odpisał, że hur dur skąd miał wiedzieć. Napisałem mu, że to chyba nie takie trudne się domyślić, Esc to podstawowy klawisz jak nie wiesz jak się cofnąć w jakimś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Green81: kiedyś spytałem o coś technicznego. I co? Post usunięty bo to jest nielegalne w stanie moderatora xD
Tam była i jest ostra cenzura, cokolwiek się pisze trzeba się zastanowić czy kogoś nie obraża, czy trzeba zaznaczyć że nie jestem w Stanach bo u nich jest inaczej, czy to bezpieczne itp.
@Green81: rettard to taki wykop tylko jeszcze bardziej #!$%@?, sto razy bardziej upolityczniony i z moderacja, ktora jest zywym dowodem na to, ze mozna zyc i prosperowac majac polowe katalogu chorob psychicznych. Za kazdym razem gdy mysle, ze wykop to sciek, to przypominam sobie o rettardzie...

Jedyny jego plus to bylo wgw, ktore teraz tez sie przeksztalcilo w darmowy billboard reklamowy dla kolejnych OFowych e-#!$%@?.