Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale słabo się czuję po tym co dziś #!$%@?łem. Byłem umówiony jak zawsze do mojej fryzjerki, wchodzę do salonu i praktykantka która rozdzielała klientów nie zauważyła że jestem zapisany do konkretnej osoby. Poprosiła mnie na fotel i przyszła nowa, pochodząca z Ukrainy fryzjerka. Pomyślałem no dobra, nie będę robił afery i będzie git ale podczas próby tłumaczenia jak chcę być ostrzyżony podeszła ta do której byłem umówiony aby pomóc przekazać co i jak u mnie zrobić a ja wtedy mówię że "o a ja chyba do pani byłem umówiony" a ona że musiałbym chwilę poczekać ale jeśli chcę to może mnie ostrzyc no i tu wydarzyło się najgorsze. #!$%@? jak kompletny debil wstałem i po prostu czekałem na tą moją fryzjerkę aż skończy poprzedniego klienta. Jak źle musiała się poczuć ta ukrainka? Naprawdę nie zrobiłem tego z powodu jej narodowości a pewnie wyszłem na #!$%@? ksenofoba i rasistę...
Może powinienem iść jutro z kwiatami i ją za to przeprosić?
A że człowiek najlepiej uczy się na błędach to od teraz przy wejściu do salony będę darł japę na całość do kogo jestem umówiony.
#ukraina #fryzjer #wyznanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626b16e2f6cc357a5a9f1e9a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: przypomniało mi to historię kolegi, który regularnie zamawiał chińskie w lokalu i je przyrządzała właścicielka zazwyczaj i któregoś dnia po zamówieniu zobaczył że je przygotowuje ktoś inny to podszedł i poprosił, żeby właścicielka się tym zajęła xD tłumaczył mi że po prostu jadł sprawdzone i dobrze przygotowane zawsze i po co miał ryzykować
@AnonimoweMirkoWyznania: Na spokojnie Miras. Znam w miarę Ukraińców i Ukrainki, mam dziewczynę z Ukrainy i kilkanaście fajnych kolegów i koleżanek, w pracy i na studiach (będzie może nawet powyżej ~20 osób, lepiej poznałem kilka).

To są fajni i bezpośredni ludzie, każda dziewczyna ma dystans i jest gruboskórna. Wiem, że to dowód anegdotyczny, ale na Ukrainie nie bawią się w jakieś delikatne podchody, tylko stawiają kawę na ławę - zawsze.

Każdy powie