Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
większość to menele, które się oszukują, że to na zapas. Normalny człowiek nie musi robić zapasów piwa, które ledwo się mieszczą w bagażniku XD

@hniedziela546:

To teraz wyobraź sobie, że ja rok temu robiłem takie zapasy, kupiłem z 200 piw. Wg ciebie zostałbym już skategoryzowany jako Janusz menel, a tymczasem korzystałem z okazji, że mogłem się w dobrej promocji zaopatrzyć na przyjęcie weselne, które robiłem kilka miesięcy później.

Śmiejecie się z
@hniedziela546: Tak szczerze. To również kupiłem swoje 4+4 bo było na przykład trochę nowości jak Żywiec Jasne Lekkie Pomarańcza, Żywiec Jasne Lekkie Limonka, Garage Marakuje & Chili. Aczkolwiek uważam, że robienie tych zapasów zwłaszcza obecnie kiedy sezon się zaczyna jest totalnie bez sensu. Ponieważ po pierwsze te promocje tak naprawdę za chwilę będą prawdopodobnie co chwilę przez 3-4 miesiące zaraz jak w poprzednim sezonie gdzie takie promocje potrafiły być w piątek/sobotę
większość to menele, które się oszukują, że to na zapas. Normalny człowiek nie musi robić zapasów piwa


@hniedziela546: AaaaA patrzcie polaczki jaki ja jestem lepszy od was !!! AAA ja nie korzystam z promocji tylko płace pełną cene!!!! Ahahaha JESTEM KIMŚ!!!! KWIIII
Normalny człowiek nie musi robić zapasów piwa, które ledwo się mieszczą w bagażniku XD


@hniedziela546: Czyli ty jesteś ten normalny, a wszyscy dookoła są nienormalni?

I gdzie w tej wypowiedzi wyczytałeś, że uważam się za lepszego?

Nazywając ludzi którzy kupili piwo na promocji Alkoholikami i mówiąc że to nie jest normalne

JEST MAJÓWKA
Zapraszasz rodzine, robisz grilla na 10 osób myślisz że jeden karton piwa z biedry wystarczy? XD
Nazywając ludzi którzy kupili piwo na promocji Alkoholikami i mówiąc że to nie jest normalne

JEST MAJÓWKA

Zapraszasz rodzine, robisz grilla na 10 osób myślisz że jeden karton piwa z biedry wystarczy? XD


@secs: Wg wykopka to jak zapraszasz ludzi na grilla to oni muszą przyjść z własnym alkoholem i jedzeniem bo on przecież pan to nie będzie innym stawiał.
@hniedziela546: Jaka prawda? Twoje urojenia to nie ejst prawda. Piwo to nie jest jogurt czy mięso mielone, że po 2 tyg się zepsuje.

Możesz kupić raz do roku 2x taniej to czemu tego nie zrobić jak masz możliwość przechowania tego piwa? Ludzie mają spiżarki, piwniczki, robią imprezy na kilkadziesiąt osób. Nikt tego nie każe wychlać przed 4 maja bo przyjdzie policja biedronkowa i naliczy 100% ceny. Serio. Możesz wziąć karton na
nie możesz wziąć 5 kartonów bo na kartę moja biedronka można wziąć tylko 24 piwa, więc kombinujesz i próbujesz to teraz racjonalizować


@hniedziela546: Jakie kombinujesz? Wziąłem dwa kartony nawet nie dla siebie. Wczoraj mój pracownik poprosił mnie ze jak będę to, żebym wziął jeszcze dla niego. Łącznie wziąłem 4 kartony piwa z czego nie wypiję z tego ani jednej butelki.

Po prostu jesteś zbyt ograniczony by pomyśleć o tym, że ktoś