Wpis z mikrobloga

@om9k: bośniacy też mordowali np w Srebrenicy robili wypady na wioski serbskie gdzie mordowali ludność cywilną a potem chowali się wśród swoich cywilów a jak to się skończyło to wszyscy wiemy
Poza tym to nie jest moje widzimisię tylko parę razy już były robione sondaże gdzie wychodziło, że Czesi wcale ate to wcale do nas nie pałają miłością jak nam się wydaje.


@Darth_Gohan:
Ankieta z 2019 z której wynika, że Czesi darzą Polaków umiarkowaną sympatią. W najgorszym wypadku można byłoby powiedzieć, że są neutralnie nastawieni, ale pisanie, że "nie lubią Polaków", to urojenia.
Pobierz Flypho - > Poza tym to nie jest moje widzimisię tylko parę razy już były robione sond...
źródło: comment_1651222686Z62hmU4RsrPcBaXYAyRMY2.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poza tym to nie jest moje widzimisię tylko parę razy już były robione sondaże gdzie wychodziło, że Czesi wcale ate to wcale do nas nie pałają miłością jak nam się wydaje.


@Darth_Gohan:

Ankieta z 2019 z której wynika, że Czesi darzą Polaków umiarkowaną sympatią. W najgorszym wypadku można byłoby powiedzieć, że są neutralnie nastawieni, ale pisanie, że "nie lubią Polaków", to urojenia.

@Flypho: efekt wycieczek do pragi. Tam faktycznie nienawidzą,
ale i sami Czesi nie lubią mieszkańców tego miasteczka.


@Kismeth:
Tylko że poza Pragą, Czechy mają naprawdę niewiele do zaoferowania. Chyba, że ktoś się wybiera w góry, ale tam chyba się raczej od ludzi odpoczywa aniżeli ich szuka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale i sami Czesi nie lubią mieszkańców tego miasteczka.


@Kismeth:

Tylko że poza Pragą, Czechy mają naprawdę niewiele do zaoferowania. Chyba, że ktoś się wybiera w góry, ale tam chyba się raczej od ludzi odpoczywa aniżeli ich szuka.

@Flypho: no to nie jest zbyt dobra rekomendacja Czech, bo praga to jest jedna wielka patologia na każdym kroku. Dobrze, że same władze non stop ostrzegają przed oszustami, złodziejami i nieuczciwymi kantorami.
@Kismeth @Flypho może faktycznie kwestia wycieczek do Pragi i pecha do Czechów ktorych poznałem. A poznałem nie tak mało ale faktycznie większość z Pragi.

Do tego akcji z policjantami naprawdę to bardziej niemiłych nie poznałem niż tych. #!$%@? straszne.

Może te ankiety które ja widziałem po prostu były oparte na mieszkańcach Pragi?

W każdym razie nie zmienia to faktu, że Czesi na nas patrzą jak na kretynow jak im się opowiada jaka