Wpis z mikrobloga

@cezeter: szanujących się odepchnie, desperaci będą mieli to gdzieś xD

a tak serio to mając do wyboru 2 identynczne dziewczyny, z których jedna ma niższy przebieg to wybrałbym tę z niższym przebiegiem. Skoro jednak nie ma dwóch identycznych dziewczyn, a ja nie mam wyboru ... ¯\_(ツ)_/¯ to ta cecha ma niewielkie znaczenie
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution: tacy jak ty, wprowadzili by obowiązkowe pasy cnoty dla każdej kobiety i wtedy sex tylko jak pan pozwoli. Oczywiście obligatoryjne tatuowanie ilości partnerów seksualnych na czole, żeby każdy widział.
  • Odpowiedz
@gardze_wami:
W większości zwracamy uwagę na reputację dziewczyny do stalych związków. Ilość sama w sobie ma znaczenie drugorzędne ale bezposrednio koreluje z reputacją.
Sądząc po tym co opisałaś ja bym podziękował za współpracę.
  • Odpowiedz
@gardze_wami: W sumie to #!$%@? ilu ludzi wkładało beniza w cipkę i ilu ludziom dziewczyna ssała pytę ale sugeruje to problemy ze stałą relacją. W sumie 3 lata związków jeszcze sumarycznie to słabo rokuje na żonę. Ale do poruchania zawsze spko.
  • Odpowiedz
@cezeter: Okej - 3... 4... a nie 10 xD

Jest równie wielu facetów, co by ją na rękach nosili.

Po prostu jest typem laski, która lubi sobie "pożyć". Młodzieńcze relacje, nic na stałe, dużo przyjemności, mało konkretów. Nie każda szuka męża w liceum.

Dla mnie gorzej wyglądają te dwa "stałe" związki niż to ilu ogółem ją bzykało. Poza tym #!$%@? wie czy w tę listę wliczają sie ONS czy coś
  • Odpowiedz
  • 12
@Lambert11: hmm policzmy... 10 partnerów, z czego 2 przez czy lata. 7 lat seksow, z czego 3 lata łącznie z 2 typami, to daje 6 kolesi w 4 lata a to daje zmianę kolesia po 8 miesiach, to puszczalska nie można jej nazwać, moim zdaniem to normalne w mieście. Na wsiach, w miasteczkach to pewnie niedopuszczalne.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: ty to pewnie do ślubu czekasz, a dziewczynę masz jedna od 14 roku życia?

Jaki jest limit partnerów seksualnych Twoim zadaniem? Czy wolna 50latka może mieć przez 32 lata więcej niz 5 partnerów? Czy to już istna rozpusta? Czy może 1 na dekadę będzie Ok?
  • Odpowiedz
@cezeter: Jaki ból doopy XD

Cały czas mówię, że bardziej przeraża mnie to, że nie zbudowała przez ten czas długiego związku.

W moim odczuciu lepiej wyglądałoby, gdyby np. od 16 do 21 lat miała tych 10 a od 21 do 25 już tylko jednego bo byłoby wiadomo, że nadaje się do długofalowej relacji a nie do mało dojrzałego kumplowania się z ruchaniem ;)
  • Odpowiedz