Wpis z mikrobloga

@gardze_wami: Odpycha. Ludzie powinni się szanować, a nie ruchać co chwilę z kimś innym. I guzik mnie obchodzi co o tym myślą te wszystkie lekkoduchy, oni sobie wszystko usprawiedliwią, aby przypadkiem nie przyznać się przed sobą do puszczalstwa.
  • Odpowiedz
@gardze_wami: zależy na kogo trafisz, ja osobiście mam w dupie przeszłość seksualna moich partnerek, bo pewnych rzeczy lepiej nie wiedzieć, żeby spokojnie spać, a sam nie chciał bym opowiadać o mojej przeszłości w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Lambert11: hmm... a może tak pozwolić ludziom robić sexy kiedy mają na to ochotę i (oczywiście za zgodą) z kim mają ochotę? Nie wszyscy muszą tworzyć trwałe związki, rozmnażać się i kochać tylko jedną osobę.
  • Odpowiedz
@gardze_wami: jesteś straszną nierządnicą i rozpustnicą, takie jak ty w Bilbii Bóg srogo karał, więc czemu my mamy cię akceptować?

A tak serio to przecież i tak żadnemu facetowi nie powiesz prawdy, więc co za różnica. Nikt się nie dowie. Jak poznasz fajnego to powiesz tylko że było 3 partnerów bo 3 stałe związki, a takie przelotne ONS czy FWB czy lodziki w kiblach to się nie wlicza do licznika
  • Odpowiedz
@zasadzka01: no ale u faceta, facet musi byc jakis, laska moze miec codziennie innego w dzisiejszych czasach, wiec wiekszy przebieg u faceta oznacza ze jest "jakis" czyli fajny itd ;)
  • Odpowiedz
@gardze_wami: To wskazuje, że prawdopodobnie nie miałaś związku, w którym wygasłoby początkowe zakochanie (trwające około 2 lata), a zarazem wytrwałabyś dłużej w następnej fazie związku, bardziej opartej na przyjaźni i partnerstwie, niż na emocjach i motylkach. Taka zdolność jest kluczowa jeśli rozważa się długoterminowy związek, bo jeśli opierasz związek głównie na emocjach i pożądaniu, to jest on skazany na porażkę, gdyż te emocje w końcu przygasną, nie będą takie ekscytujące.
  • Odpowiedz
@cezeter: nikt nikomu nie broni. Ale tez nikt nie zabierze mi prawa by chcieć zbudować stały związek i wybierać sobie kandydatkę, jaką ja chcę: szanującą się, inteligentna i pracowitą.
  • Odpowiedz