Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taguje #kredythipoteczny #finanse #nieruchomosci

Co byście zrobili na moim miejscu?
- Zarobki moje ok 7tys, żona 2tys, ale ona zajmuje sie domem
- Kredyt na dom spłacany razem z żoną, wspólnota majątkowa - do spłacenia jakieś 250tys - rata teraz ok 2tys
- Mam mieszkanie na siebie, warte też koło 250tys które stoi puste bo boję się wynająć patusom których potem nie wyrzucę

Opcje:
1. Wynająć komuś mieszkanie, może nie oszukają i kredyt będzie się trochę spłacał
2. Sprzedać mieszkanie i spłacić kredyt - ale mieszkanie jest tylko moje, a kredyt wspólny, więc byłbym na minusie połowe kredytu czyli 125tys
3. Nic nie robić, zostawić tak jak jest

A może są inne rozwiązania?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626a6a6cfbc015adb4dd148e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 68
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Na twoim miejscu bym jeszcze wazektomię zrobił.
Z takim zaufaniem to ja bym się w dzieci nie pchał.
Przecież Twoja żona wie o Twoich wątpliwościach.
A kobiety są bardzo pamiętliwe.

Człowieku, ty się życia boisz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a jak wynajmiesz i z wynajmu będziesz opłacał rate kredytu, to jak to będzie wyglądało? będziesz opłacał swoją polowe, a żona swoją? bo wiesz, jeśli cały hajs z wynajmu pójdzie na ratę to byłbyś na minusie polowe :/
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po co chcesz to mieszkanie sprzedawac xD?, lepiej wynajac. dlaczego myslisz ze wynajmiesz patusom? rzuc wici wśród znajomych, ja np wole taniej wynajac ale komus kogo znam - jesli jest taka opcja, w innym przypadku nawet mozesz sobie casting zrobic kto Ci bardziej odpowiada ;) zeby trafic na patusów trzeba miec pecha.
  • Odpowiedz
@Esarmist: Ano śmieszne - bo 250k to dziś kosztuje byle jaki samochód. Za tyle w wawie nie kupisz nawet "apartamentu" to chowu klatkowego korpoidów z wiejskiego importu.
  • Odpowiedz
Mam mieszkanie na siebie, warte też koło 250tys które stoi puste bo boję się wynająć patusom których potem nie wyrzucę


@AnonimoweMirkoWyznania: głupi jesteś? Najem okazjonalny wymyślili na takie coś. Mniejsza szansa, ze patusy będą się bawić w notariusza, a potem z tą umową możesz matkę z 17 dziećmi #!$%@?ć przy pomocy policji.
  • Odpowiedz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania Mieszkanie służy do mieszkania. To betonowe złoto bardzo szkodzi społeczeństwu a w szczególności młodym ludziom. Opcja 3 to głupota dla ciebie i rynku. Ani nie zarabiasz na tej nieruchomości ani ludzie nie mają gdzie mieszkać. Patologia rynku. Wynajmuj lub sprzedawaj. Dla ciebie najlepszy będzie wynajem.
  • Odpowiedz