Wpis z mikrobloga

@vasos: Główny ból to oklep w Pucharze CEV, w +L ciężki oklep od JW bo w sumie w żadnym meczy Skra nie miała nawet chwili podjazdu do Jastrzębia.
Jeśli Skra finalnie zajmie 3 miejsce bo będzie to wynik na potencjał drużyny, 4 miejsce będzie już słabym wynikiem. W mojej ocenie za szybki ruch Piechockiego.
@vasos: co to jest za kretyn ten Piechocki to ja nie mam pytań, rozumiałbym taki ruch jakby przegrali z Olsztynem i zostali bez możliwości walki o medale, ale teraz? jak przed nimi mecze o LM? a porównując sytuację z Jastrzębia to mi sie wydaje, że Gardini pokłócił się ze wszystkimi w klubie i przez to taka decyzja a nie inna, tutaj to po prostu jakieś chore nieuzasadnione ambicje prezesika
@Ice_Glaze: @ingate: @Aik32fr45yd: @SiemaNagor: odpiszę wam tak zbiorczo, że jak żyje nie widziałem tak głupiej decyzji - serio. Kovac nieironicznie najlepszym trenerem sezonu był obok Grzegorza Słabego, a teraz takie rzeczy. Prawdopodobnie Konrad Piechocki chce się zabawić w Gorola i jedną decyzją "zbawić" zespół. Ocenimy po sezonie, bo na ten moment nie widzę szans na brąz - ZAKSA ich zje, a Zawiercie ma dużo lepszą formę w tych